Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pukë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pukë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 03:32 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pukë

Micubish l200

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Korr 03:29 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pukë

7000

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Korr 14:21 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Pukë

Kredi për krijimin e biznesit

12 Korr 09:03 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Pukë

Cheaply Opioid 58-55-9 Theophylline

10 EUR

09 Korr 21:16 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Pukë

Ps4 ne shitje

150 LEK

05 Korr 10:35 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Pukë

Këlyshët në dispozicion

650 EUR

27 Qer 22:01 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Pukë

L200

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Qer 20:42 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS2  ·  Pukë

Playstation 2

40 LEK Çmimi me zbritje

25 Qer 18:55 Artikuj për koleksion  ·  Pukë

Ore antike

16 Qer 15:32 Makina dhe Vegla  ·  Pukë

Shitet arsye emigrimi

06 Qer 21:39 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pukë

Fiat 1.2 benzine 8V

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pukë

Shitet Benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 11:38 Kafshë në fermë  ·  Pukë

Shitet Mzati

1 LEK

09 Maj 19:45 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Pukë

shitur

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Maj 04:37 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Zetor  ·  Pukë

tomo vinkonoch

3 000 EUR

06 Maj 04:37 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pukë

tomo vinkonoch

3 000 LEK

05 Maj 21:24 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pukë

4x4

3 200 EUR

05 Maj 20:56 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Zetor  ·  Pukë

tomo vinkonoch

3 000 EUR

18 Pri 03:25 Motorra (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Yamaha  ·  Crypton  ·  Pukë

KERKOJ MOTORR PA LETRA GJENDJE PUNE

200 EUR

17 Pri 17:44 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pukë

Grup ne Facebook , "Te Perhapim Buzeqeshje"

450 EUR

13 Pri 19:29 Punë  ·  Inxhinieri  ·  Pukë

Txtctct

04 Pri 17:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 280  ·  Pukë

sprinter

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 20:46 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Volvo Trucks  ·  Model tjeter  ·  Pukë

Eskavator H7C

225 000 EUR

24 Mar 12:40 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Pukë

FADROM HANOMAG 44 Gjermane

8 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 15:36 Të tjera  ·  Pukë

Shiten blete

1 LEK

07 Mar 00:02 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Zetor  ·  Pukë

zetor

3 500 EUR

04 Mar 20:58 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Zetor  ·  Pukë

tomo vinkonoch

3 500 EUR

24 Shk 15:46 Të tjera  ·  Pukë

Shiten blete

1 LEK

20 Shk 09:39 Makina dhe Vegla  ·  Pukë

Sharrë shirit (Gaterr)

1 EUR

17 Shk 02:25 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Pukë

Diferenciala mitsubish L200

900 LEK

21 Jan 22:34 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Pukë

Iphone 12 pro max

500 EUR

21 Jan 16:30 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Pukë

Iphone 12 pro max

500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione