Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Krujë

✅��E240 Gaz+Benzine Automatik 2005

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Krujë

vw passat 2013��2.0 automat

8 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Krujë

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

E class 220 panoram evropian

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Krujë

Evo 320 Naft Avandgarde ✅

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Krujë

Golf 6 plus DSG Akull��

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

Shitet okazion

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:01 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Krujë

Audi A8L 3.0 Naft FULL❌

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Krujë

Shitet

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Krujë

Kadi Maxi 2015 me dogan 8199 euro 0683218001

8 199 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5 okazion

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Fush kruje

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:58 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Krujë

Dyqan

85 000 EUR

Dje 10:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Krujë

Ford fiesta 1.4 nafte AUTOMAT

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:38 Të tjera  ·  Krujë

Punto 1.4 benxin manuale dokumenta te regullta

1 290 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:36 Të tjera  ·  Krujë

Vetem shitet golf 5 super gjendje manuale dokumenta te regul

3 900 EUR

Dje 09:36 Të tjera  ·  Krujë

Komplete Pune kepucet 42 bluzja XL pantallonat 52

110 EUR

Dje 09:35 Të tjera  ·  Krujë

Shkalle levizese per femij

270 EUR

Dje 09:35 Të tjera  ·  Krujë

SHES NDERROJ C KLAS AUTOMAT NAFT 2002 CDI

2 890 EUR

Dje 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Shitet A klas 180cdi automat me letra per 1 vit Full

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:03 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Krujë

Shitet Audi A6 3.0naft quatro me letra per 1 vit Full

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:55 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Krujë

Shitet ndrohet a6 nafte full matrix 3.0 me dogane viti 2015

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Krujë

Shitet ndrohet B clas 200 nafte automatike full viti 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:52 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Krujë

Shitet ndrohet GT 530 nafte automat panorame me Dogane

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Shitet ndrohet c 220 nafte automatike full panorame 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Krujë

Okazion Tiguan 2.0 nafte automatike me Dogane 2012

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:52 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Krujë

Shitet ndrohet A6 full matrix 3.0 sapo ardhur me Dogane 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Krujë

Shitet ndrohet ML 350 nafte full panorame me Dogane

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Krujë

Shitet E ndrohet cLas 250 full panorame me dogane viti 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Okazion golf 7 full panorame nafte 2.0 automatike me Dogane

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione