Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Has

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Has ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:34 Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Has

ofertë kredi

Online
16 Korr 15:05 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Has

Skoda octavia 2.0 tdi automat DSG

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 13:24 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Has

ofertë kredi

Online
14 Korr 19:24 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Has

Kredi për blerje automjeti

13 Korr 13:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Has

Golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 21:49 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Has

Kredi për ndërtim

12 Korr 20:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Has

������������Vw caddy 1.9 tdi 6 Marsh

75 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 12:22 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Has

Porsche

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 09:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Has

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 09:55 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Mercedes-Benz  ·  309  ·  Has

Shitet

11 Korr 09:52 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Has

Shitet

3 900 EUR

11 Korr 09:52 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Mercedes-Benz  ·  408  ·  Has

Shitet

3 800 EUR Çmimi me zbritje

07 Korr 10:56 Të tjera  ·  Has

Maltese klysha

04 Korr 02:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Has

qenush bariu australian

30 Qer 15:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Has

Krume

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 21:38 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Has

Ford transit

10 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 13:37 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Has

Shitet Sharra Atlas

50 000 LEK

25 Qer 20:10 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Has

Disqe+goma

950 EUR

25 Qer 19:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Has

C 220 automatik

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Qer 19:21 Motorra (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

ATV MOTOR MOTORR QUAD 49CC,125CC,200CC,250CC,300CC

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione