Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 57247
Durrës , 13125
Vlorë , 4414
Shkodër , 2484
Elbasan , 1272
Fier , 1220
Sarandë , 1212
Lezhë , 760
Pogradec , 591
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
Sot 08:56
Linku:
,

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KIKA2!

103 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:40
Linku:
,

Duplex Penthouse pamje panoramike 150 m2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

Sot 23:20 ,

Apartament me pamje në det

64 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 23:13 ,

Me qera apartament 2+1 mobiluar, kati 2, 300 Euro (Selite)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 23:13 ,

Me qera apartament 3+1 mobiluar, kati 2, 330 Euro (Selite)

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 22:59 ,

Sea view, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione