Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 28906
Durrës , 9365
Vlorë , 1863
Shkodër , 1100
Sarandë , 813
Fier , 737
Elbasan , 662
Lezhë , 515
Pogradec , 419
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme. 

 

03 Qer 17:54
Linku:
,

Apartament Tek Ministria e Jashtme

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Qer 19:08
Linku:
,

OKAZION SHITET OBJEKTI 17 APARTAMENTE

450 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Dje 12:01
Linku:
,

Shitet Apartament i mobilur

49 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:41
Linku:
,

Okazion! Shtepi ne shitje Gjiri i Lalzit

123 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Sot 19:56 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4 + 1 + 2 TEK STADIUMI!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 19:55 ,

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 19:55 ,

Apartament 2+1 ne astir prane vila L

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:55 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:54 ,

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA 2+1+2!

124 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:54 ,

Shitet Apartament 2+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:54 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE SHKOZET

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:54 ,

Apartament ne Tirane

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:54 ,

Apartament ne Tirane

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:54 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:53 ,

Shitet Apartament 2+1

122 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:53 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:53 ,

Shitet Apartament 1+1

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:53 ,

Shitet Apartament

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:53 ,

Qera Apartamenti

400 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:53 ,

Shitet Apartament 3+1

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:53 ,

Apartament ne astir prane vila L

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:53 ,

Apartament 2+1

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:53 ,

Shitet Apartament

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:52 ,

Jeper me qera apartament i kompletuar - Lushnje

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 19:52 ,

Shitet Apartament

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:52 ,

Shitet Apartament 2+1

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:52 ,

Shitet Apartament 3+1

127 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 19:52 ,

Shitet Apartament 2+1

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 19:52 ,

Shitet Apartament 2+1

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:51 ,

Shitet Apartament Rruga Bardhyl

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:51 ,

Shitet Apartament 2+1

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:51 ,

Shitet Apartament

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:51 ,

Qera apartament

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 19:47 ,

JEPET ME QERA SHTEPI E KOMPLETUAR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:47 ,

Apartament me qera (Brryli) - 370€ (privat)

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 19:41 ,

SUPER OKAZION NE QENDER TE DURRESIT 2 + 1

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:40 ,

OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

900 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al. 

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera

 

Në fillim