Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 47297
Durrës , 12227
Vlorë , 3324
Shkodër , 2155
Fier , 1074
Sarandë , 1034
Elbasan , 1028
Lezhë , 687
Pogradec , 568
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
Dje 12:13
Linku:
,

Jepet me qera , apartament ,kompleksi Arlis SQ21

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

Sot 16:36 ,

Jepet me qera 2+1 te Liqeni i Tiranes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:36 ,

Apartamenti me qira në zonën e Vasil Shantos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 16:36 ,

Shitet Ap.2+1(90.000€) 123 m2 Qender Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:36 ,

Shitet Ap.2+1+2 (67.000€) 120 m2 Ish Rajoni Policis

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 16:35 ,

Shitet Ap.2+1 (550€/m2) 100 m2 Hekurudha Plazh Durres

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:35 ,

Qera Ap.2+1(kati 2) Mobiluar L.nr.13 Iliria Plazh Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 2+1+2, Qendër 450 € /Muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 3+1, Qender, Tirane 700 € /Muaj

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 2+1+2, Kopshti Zoologjik, Tiranë. 600 € /Mu

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Square 21, Tiranë 650 € /M

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:35 ,

Qira, Apartament 2+1, Ish Ekspozita 800 € /Muaj

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 3+1+2 Tualete, Liqeni I Thatë, Tiranë 700 €

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 2+1+2, Qendër 700 € /Muaj

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:35 ,

Qira, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt. 400 € /Muaj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:35 ,

Qera, Duplex, Kodra E Diellit, Tiranë 1,000 € /Muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:35 ,

Shitet, Apartament 3+1+2 , Kopshti Botanik, Tiranë 230,000 €

230 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 3+1+Post Parkimi, Bllok, Tiranë 800 € /Muaj

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 16:35 ,

Shitet, Duplex, Myslym Shyri, Tiranë 145,000 €

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:35 ,

Qera, Duplex, Stadiumi Dinamo 800 € /Muaj

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Barrikadave 500 € /Muaj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 3+1, Bllok , Tiranë! 750 € /Muaj

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 16:35 ,

Shitet apartamenti 2+1 kati3 QENDER

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Gramoz Pashko 450 € /Muaj

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 3+1, Bllok , Tiranë! 750 € /Muaj

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:35 ,

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë. 600 € /Muaj

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione