Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:40
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

02 Mar 11:32 Makina , Tiranë

C300 4matic motorr 3.5L 252 HP 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 00:31 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8

49 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 12:01 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET ME AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 17:01 Makina , Tiranë

Shitet: Toyota Auris hybrid

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:39 Makina , Tiranë

Okazionnn…Vetem WhatsApp

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Shk 08:38 Makina , Tiranë

Passat

88 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 18:58 Makina , Tiranë

Shitet passat

88 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 11:46 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet me makine Apartamenti 2+1

106 700 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Shk 20:13 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet me makine Apartamenti 1+1

79 200 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Shk 20:10 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet me makine apartamenti 90m2

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Shk 14:11 Makina , Tiranë

SHITET Mercedes-Benz C220 BLUETEC 107000KM

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Shk 10:20 Makina , Tiranë

Mercedes W116

10 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 16:51 Makina , Tiranë

Seat Leon shitet ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:14 Makina , Tiranë

R class 350 nafte!

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 13:44 Makina , Tiranë

SHITET/ NDERROHET MERCEDES

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 09:29 Makina , Tiranë

Bmw 328i shitet ose nderrohet

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 07:22 Makina , Tiranë

Bmw x3 2007

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 23:37 Makina , Tiranë

porsche cayenne 2013 shitet nderrohet

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Shk 21:18 Makina , Tiranë

Okazion��❗️❗️

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 11:43 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 23:53 Makina , Tiranë

AUDI A7 PRESTIGE QUATTRO 3.0 BENZINE 313HP

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 15:03 Makina , Tiranë

BMW 328i

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 11:15 Makina , Tiranë

porsche cayenne 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 11:11 Makina , Tiranë

BMW X5 X-DRIVE 3.5 DIEZEL 2018

45 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Shk 19:09 Makina , Tiranë

BENZ 204 C KLAS 220

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 10:07 Makina , Tiranë

Mercedes S350 Long - Bluetec - Luxury

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 21:13 Telefona celular , Tiranë

Shitet

28 Jan 15:12 Makina , Tiranë

Ford tourneo

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 22:35 Makina , Tiranë

mercedes bez C Clas 2006 220 cdi AUTOMATIK

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 17:31 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 17:46 Makina , Tiranë

Shitet Nderrohet E 200 bezin gas kompresor

5 850 EUR Çmimi me zbritje

24 Jan 15:53 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA H - 1.8 - BENZINE GAZ - 3800 €URO

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 22:46 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E 190

4 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 10:24 Makina , Tiranë

C class 220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 14:40 Makina , Tiranë

Shitet xc60 t6 3.0 viti 2009 ( pa takse luksi)

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 06:50 Makina , Tiranë

Jepp 4x4 Grand Cherokee

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:18 Makina , Tiranë

Shitet-Nderrohet Passat B6

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 10:58 Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva 7 Vëndsh

4 050 EUR Çmimi me zbritje

12 Jan 12:47 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet me automat

2 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione