Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

19 Mar 21:49 Makina , Tiranë

U shit flm

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 23:43 Makina , Tiranë

Audi a4 2000 1.9 naft

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 19:17 Makina , Tiranë

golf 5

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 13:32 Makina , Tiranë

Shitet osé nderrohet me apartament Tirane osé vlore BMW X5

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 06:53 Të tjera , Tiranë

Okazion biciklet me bateri

599 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 14:43 Makina , Tiranë

NISSAN ALTIMA 2.5 BENZINE+IMPIANT GAZI (I SAPO MONTUAR)

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:22 Makina , Tiranë

shitet HONDA CRV 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 07:08 Makina , Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 07:08 Makina , Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 07:08 Makina , Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 07:08 Makina , Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 20:50 Makina , Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 12:02 Shtëpi , Tiranë

Okazion

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
27 Shk 12:10 Makina , Tiranë

Shitet Ndërrohet Rav4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 08:39 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet. A class

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 18:34 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

TOKE

35 EUR

25 Shk 18:16 Makina , Tiranë

smart 2003 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 22:13 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz W202

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 14:34 Makina , Tiranë

Passat R-Line

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 13:52 Makina , Tiranë

C class 300

11 000 EUR

20 Shk 17:40 Makina , Tiranë

Shitet kia carnival ose nderrohet me benzin gaz

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 23:07 Makina , Tiranë

Benc

3 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:01 Makina , Tiranë

Audi SQ5 shitet&nderrohet������

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 11:03 Makina , Tiranë

Okazion

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 12:34 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 13:55 Makina , Tiranë

Vetem nderrim mercedes, audi etj

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 20:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML320 cdi 4Matic Full

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 18:01 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2008 1.4 TDCI

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 04:16 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet Audi A3 2.0T Quattro Automat!

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 16:08 Makina , Tiranë

Shitet & Nderrohet S320

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 21:44 Makina , Tiranë

Benc

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 07:46 Makina , Tiranë

C Class

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 06:39 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Audi A3 2.0T Quattro 4x4 Automat!

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 16:23 Makina , Tiranë

E 55 AMG

11 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 16:15 Makina , Tiranë

Shitet !! C class 220�� okazion��ose nderrohet.

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 12:22 Makina , Tiranë

Renault scenic 1.5 naft 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 23:47 Makina , Tiranë

Audi A8L

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Jan 15:54 Makina , Tiranë

Benc

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 13:32 Makina , Tiranë

Nderrohet A3 viti 2004 1.9 nafte manual

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:36 Makina , Tiranë

Audi A4 Premium Plus

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 10:58 Makina , Tiranë

✅Shitet ose nderrohet Passat CC✅

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 15:27 Makina , Tiranë

FORD C MAX. OKAZION. FIER

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 15:25 Makina , Tiranë

Shitet/ nderrohet

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 12:22 Makina , Tiranë

Golf 5 ne gjendje perfekte!

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione