Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 12:11
Linku:
Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE OKAZION!!!

25 000 EUR

24 Maj 09:29
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class 2013 !!!

11 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

08 Maj 00:26 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8

1 LEK

21 Mar 12:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford fokus 1.8 naft

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 10:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Tiranë

Ndërrohet S22 Ultra 256/12 (Lexo Njoftimin)

1 LEK

21 Tet 10:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Mercedes benc GlK

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 13:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  S21 Ultra 5G  ·  Tiranë

S21 ultra 128 GB

1 LEK

02 Mar 07:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 07:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 07:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 07:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Nderrohet + € nga ana ime

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Sht 13:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 21:54 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

SHITET OSE NDËRROHET ME APARTAMENT

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 15:23 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Tiranë

nderrohet

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 19:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

Nderrohet iPhone

12 Jan 12:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet ose nderohet me automat

2 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Tet 21:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet

2 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 22:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

benz c220 cdi

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 03:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET MERCEDES BENZ E KLASS VITI 2001

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 11:47 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Nba2k21 PS4

20 LEK

28 Sht 22:38 Të tjera  ·  Tiranë

Nargjile Shitet /Nderrohet

30 LEK

08 Shk 17:26 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Folli Follie origjinale

40 LEK

08 Nën 20:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 vetem nderrim me automat

45 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 10:08 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Acer

70 LEK

30 Sht 09:48 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Homtom  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Acer

70 LEK

22 Shk 18:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet passat

88 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 12:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Tiranë

Iphone 6s

90 LEK

09 Qer 22:03 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Doogee  ·  Tiranë

okazion dooge x9 mini 90 mij lek

90 LEK

25 Korr 00:17 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

Xiaomi Mi 8 Lite okazion

100 LEK

08 Qer 10:50 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Xbox 360 me 4 lojra + 1 leve

100 LEK

09 Sht 15:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Tiranë

Okazion iphone 6 plus

100 LEK

08 Maj 14:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

Iphone 5S

100 LEK

22 Tet 23:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iPhone 5s

100 LEK

22 Tet 20:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

Iphone 5s i zi

100 LEK

07 Pri 16:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Tiranë

S3 nderrohet me Q10

100 LEK

12 Gush 08:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Tiranë

iPhone 4s nderrohet ne LG G3 , +/- diferencen

110 LEK Çmimi me zbritje

30 Korr 15:00 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet LG G3

110 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:47 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET BMW X5 FULL OPSION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Super Okazion Audi A8 L 50 TDI Exclusive

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 05:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 Sd4 Dynamic

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 05:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 Sd4

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 05:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0 Tdi Quattro

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 05:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-Class 220 Cdi

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:20 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 35Tdi (2.0) Premium 2018!!

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:20 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0 Tdi (SQ5 ABT Kit nga fabrika ne gjermani)

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 09:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Wottan  ·  STORM-S  ·  Tiranë

Okaziooon

1 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione