Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:29 Makina , Tiranë

Audi a6 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 12:13 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A 4 quattro 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 09:50 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2013 automat 2.00 tdi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 09:50 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2013 automat 2.00 tdi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 09:50 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2013 automat 2.00 tdi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 09:50 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2013 automat 2.00 tdi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 09:50 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2013 automat 2.00 tdi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 09:50 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2013 automat 2.00 tdi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 09:50 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2013 automat 2.00 tdi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 09:06 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 01:45 Dyqani Makina , Tiranë

audi a4 2013

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 16:08 Dyqani Makina , Tiranë

audi a6

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 02:19 Dyqani Makina , Tiranë

audi a4 2013 tdi 2.00

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 21:02 Dyqani Makina , Tiranë

Audi a4

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 21:02 Dyqani Makina , Tiranë

Aud A4

11 800 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 08:45 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A6 OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 08:41 Dyqani Makina , Tiranë

��Audi A6/3.0 nafte quatro automat 2013

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:31 Makina , Tiranë

Bmw seria1 2005 Automat 118 benzine+gaz

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 20:56 Makina , Tiranë

Lancia MUSA dizel

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:29 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET BMW SERIA 5 525d

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Dhj 18:04 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione