Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:41
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:52
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

08 Nën 20:00 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 vetem nderrim me automat

45 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 13:37 Telefona celular , Tiranë

shitet ose nderrohet motorola 12/256

350 EUR

02 Nën 08:45 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A6 OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 08:41 Dyqani Makina , Tiranë

��Audi A6/3.0 nafte quatro automat 2013

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 13:08 Makina , Tiranë

Volvo S40 2.4 Benzin/Gaz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 17:52 Makina , Tiranë

Citroen C3 Automat - tronic

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 00:13 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz S63

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 00:13 Makina , Tiranë

Mini shitet ose ndërrohet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 18:26 Makina , Tiranë

Mini shitet ose nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 18:07 Makina , Tiranë

SUPER NISAN- OKAZION

10 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 09:38 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet citroen c3 1.2 benzine

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 23:26 Makina , Tiranë

Toyota 105 4.2

19 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 13:03 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet !!

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 10:55 Makina , Tiranë

Mercedes benc GlK

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 13:50 Makina , Tiranë

W202 2.2naft sport/automat

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 16:55 Makina , Tiranë

Vetem Shitet!!!!

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 08:04 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ CLA-CLASS 2.0 DIESEL

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Tet 13:10 Makina , Tiranë

GLA 200 cdi

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Tet 04:33 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 TDI

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Tet 16:42 Makina , Tiranë

Audi A6 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 12:06 Makina , Tiranë

SHITET( Nuk nderrohet) ❌❌18.500€❌❌ i padiskutueshem

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 16:33 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra me vetem 136.000km. Mundesi nderrimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 20:10 Makina , Tiranë

nderrohetose shitet ford focus c max

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:23 Makina , Tiranë

C Class 230 V6 2007 Benzine-Gas

5 700 EUR

05 Tet 19:32 Makina , Tiranë

Polo1600 Benzinë

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 13:10 Makina , Tiranë

RANGE ROVER SPORT NDERROHET ME APRTAMENT

34 200 EUR Çmimi me zbritje

27 Sht 10:09 Makina , Tiranë

❌❌SHITUR❌❌

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 17:03 Makina , Tiranë

W203 200 EVO 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 16:32 Makina , Tiranë

Shitet vw T5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 10:42 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet / Nderrrohet - Volkswagen Crafte - Viti 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 16:59 Makina , Tiranë

Audi A4 1.6 Benzine 146 mije km

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 00:04 Makina , Tiranë

Okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione