Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

23 Dhj 22:20 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 1.9 Nafte 2003. shitet ose nderrohet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 22:20 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 1.9 Nafte 2003. shitet ose nderrohet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 21:01 Makina , Tiranë

Audi A4 benzin Gaz superr full

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 18:19 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet me Alfa 169 ose 147 ose golf 4

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 15:24 Makina , Tiranë

Ford C-Max

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 05:00 Makina , Tiranë

Super c clas

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 05:19 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet super gjendje

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 08:12 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet super gjendje

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 17:22 Makina , Tiranë

Audi A4 super full benzin gaz

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 16:30 Makina , Tiranë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 14:47 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet e320 evo 7-g sport panorama

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

nderroher audi a6 2.5 nafte automat full option

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:42 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 Executive

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 11:00 Makina , Tiranë

Shitet-Ndrrohet BMW 750Li Lungo

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 13:38 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C 220 CDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 12:16 Makina , Tiranë

Audi A6 Allroad 3.0 TDI '13

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 17:39 Telefona celular , Tiranë

Samsung m30

185 LEK

27 Nën 17:25 Makina , Tiranë

Toyota Rav 4 2010 Superfull

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 18:05 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+ 64 Gb

215 LEK

23 Nën 20:35 Makina , Tiranë

Mercedes benz s500 w220

9 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 22:27 Makina , Tiranë

S500 w220 mercedes benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 19:27 Makina , Tiranë

smart okazon!!!!!!!

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 13:43 Makina , Tiranë

Shitet A Class 170

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 12:56 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E class 220cdi

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Nën 11:07 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler Sahara Viti 12/2013 3.6 benzine (behet 100% me

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 13:19 Makina , Tiranë

shitet&nderrohet

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 14:16 Makina , Tiranë

S350 bluetec

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 13:06 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet vetem me X5 benzin gaz

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 14:25 Makina , Tiranë

SHITET S CLASS 550 BENZINE OSE NDERROHET

13 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 23:51 Makina , Tiranë

shitet/nderrohem me golf 5/6 kundrejt différences

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 20:30 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Tet 09:55 Makina , Tiranë

OKAZION R CLASS 3.5 BENZINE+GAZ

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 16:31 Makina , Tiranë

Shitet/Ndërrohet Golf VI TFSI

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Tet 23:21 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 22:25 Makina , Tiranë

Shitett ose nderrohet��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 00:46 Makina , Tiranë

OKAZION PANORAMA ML 350 MOTOR 3.0 BLUTEC

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 14:40 Telefona celular , Tiranë

Okazion Iphone 8+ 64Gb rosegold

300 LEK

20 Tet 21:18 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet

2 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 18:14 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 Super Gjendje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 18:06 Makina , Tiranë

Audi A4 S Line Super Gjendje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 20:24 Makina , Tiranë

Nderrohet

100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 01:14 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 19:17 Makina , Tiranë

BMW X6 2013

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 16:31 Makina , Tiranë

Benc Mercedenc GLE 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 16:31 Makina , Tiranë

Audi A6 2012

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 16:29 Makina , Tiranë

Mercedes benz C class Avangarde SHITET OSE NDERROHET

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione