Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

31 Maj 20:57 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X5 3.0 BENZINE GAZ

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 11:39 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes - Benz w203 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 13:15 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me makin me te madhe

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 21:39 Makina , Tiranë

Nissan Qashaqi 2010

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 13:20 Makina , Tiranë

C300 4MATIC benzin-gaz

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:20 Makina , Tiranë

C300 4MATIC benzin-gaz

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:20 Makina , Tiranë

C300 4MATIC benzin-gaz

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:18 Për fëmijë Lodra , Tiranë

U NDERRUA! FLM MERRJEP!

36 000 LEK

15 Maj 23:17 Makina , Tiranë

✅Shitet Volkswagen Touareg 3.0 V6 Nafte ✅

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 07:46 Motoçikleta (mbi 50cc) Touring , Tiranë

Shitet motorri

7 500 EUR

Viti: 2013
13 Maj 23:06 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Thesis

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 15:51 Moped (nën 50cc) , Tiranë

SHITET/NDERROHET

1 150 EUR

09 Maj 12:04 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet Peugeot 407 2.0 HDI viti 2008

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 20:35 Makina , Tiranë

A Class Automat Nafte 2008 i sapotarguar

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:49 Makina , Tiranë

U shit FLM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 12:32 Makina , Tiranë

!!!Shitet Ford Focus Titanium 2009 Benzin-Gaz!!!

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:20 Makina , Tiranë

��!!!!!Ofert!!!!! ML W164 Pa Taks Lluksi 10/10 ��

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 11:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz R Class 3.2 Nafte Presidencial

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 10:56 Makina , Tiranë

R class 3.2 Nafte Presidencial I blere me porosi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 20:40 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz 200 CDI 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 15:15 Makina , Tiranë

Ford C-Max 1.8 Diesel vetem nderrim

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 07:59 Makina , Tiranë

VW GOLF 2012 2.0 GTI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 01:41 Makina , Tiranë

Glk���� Okazion per pak dit ������

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 18:30 Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec okazion pak dit!!!!�� 2014��

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:20 Makina , Tiranë

Privat shitet AUDI a4

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 20:44 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 16:35 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.6 benzine gaz lovato garanci

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:54 Makina , Tiranë

Shitet ford galaxy 1.9 nafte

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Pri 10:59 Makina , Tiranë

Shitet Toyota

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 16:14 Telefona celular , Tiranë

Shitet ose nderrohet iPhone X

280 LEK

12 Pri 16:13 Makina , Tiranë

Shitet okazion Toyota Avensis

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 w204 Vitit 2009

7 900 EUR

12 Pri 14:35 Makina , Tiranë

Porsche

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 01:29 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C200 2009

7 900 EUR

10 Pri 21:40 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet apartament bulverdi i ri Astir

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Pri 15:09 Makina , Tiranë

Vetem nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Pri 12:33 Makina , Tiranë

.Ndërrohet me Fiat Punto Naftë

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 11:57 Telefona celular , Tiranë

IPHONE X 256 GB

260 EUR

03 Pri 14:46 Makina , Tiranë

Shitet okazion e320 evo panoramik sport packet

58 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 09:30 Makina , Tiranë

C 300 Shitet ose Nderrohet!!

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 09:27 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me makin automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 22:47 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 super full

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 12:48 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

90 LEK

25 Mar 08:08 Makina , Tiranë

mercedes vito tourer engine 119

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 19:46 Makina , Tiranë

Ford Mustang 3,7, viti 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione