Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 09:41 Makina , Tiranë

Opel Insignia ECOflex

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 09:41 Makina , Tiranë

✅BMW SERIA 3 4900€ diskutueshem ✅

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:52 Makina , Tiranë

GOLF 6 2011 OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 20:32
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes R Clas 2008 shitet/Nderrohet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 20:02 Makina , Tiranë

Shitet/Ndërrohet Chevrolet Matiz 800 cc

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 15:50 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET GLE 63S AMG 2017

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Mar 10:56 Makina , Tiranë

Mercedes C300 AMG STYLE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 09:02 Makina , Tiranë

Audi A4

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Mar 07:49 Makina , Tiranë

Shitet Golf Plus

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 19:14 Makina , Tiranë

E class 320 evo

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 18:43 Makina , Tiranë

Audi A6

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:58 Makina , Tiranë

Peugeot 208

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:54 Makina , Tiranë

Shitet W204/ Nderrohet vetem me Touran 2008 automatik benzin

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 19:25 Makina , Tiranë

Benzine+Gaz 2007 Cadillac (Kadillak CTS)

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:13 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A 4 quattro 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 11:55 Makina , Tiranë

�� Mercedes Benz C200 CDI Automatik C Klasse - C Classe

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 11:52 Telefona celular , Tiranë

iPhone Xs 512 OKAZIO

220 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 11:06 Makina , Tiranë

E class 320 evo

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:45 Makina , Tiranë

Vetem shitet nuk Nderrohet ne gjendje shume te mire

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz e class w210

300 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 17:16 Makina , Tiranë

AUDI

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Mar 21:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S Class

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 13:52 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 3tdi Quattro Matrix Super Gjendje!!!

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 00:36 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Nderrohet

09 Mar 10:50 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

16 850 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 22:21 Makina , Tiranë

PASSAT B7 DSG ose nderrohet

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 16:00 Makina , Tiranë

�� BMW 430d 250hp Convertible ��

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 19:31 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet c-max 1.8 Benzine/Gas

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 08:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Sel 350td W126 shitet

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 20:14 Makina , Tiranë

Shitet Passat CC 2013 benzin/gas

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 18:58 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Okazion

5 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 11:32 Makina , Tiranë

C300 4matic motorr 3.5L 252 HP 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 00:31 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8

49 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione