Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:40
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

17 Sht 13:41 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Tiranë

Salpa Soleil 23 2022

63 500 EUR

15 Sht 09:48 Makina , Tiranë

Vetem nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 19:54 Makina , Tiranë

BMW 320 Shitet/Nderrohet Benzin 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:20 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Tiranë

OKAZION Kawasaki z900 7600€

7 500 EUR

Viti: 2018
06 Sht 16:33 Makina , Tiranë

Audi A6 Look S-Line

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 16:21 Makina , Tiranë

Audi A6

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 14:46 Makina , Tiranë

Cls 55///AMG.Shitet-nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

03 Sht 19:11 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet! Porsche Cayenne GTS

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 11:48 Makina , Tiranë

Viano 2005 shitet ose nderrohet

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 11:04 Makina , Tiranë

✅️OKAZION✅️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 19:16 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

9 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 12:16 Makina , Tiranë

Audi A6

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 23:34 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra me vetem 130.000km. Mundesi nderrimi

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Gush 12:03 Makina , Tiranë

Shitet mAkina

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 21:07 Makina , Tiranë

A3 s-line full options

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 18:16 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo Mito

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 19:58 Makina , Tiranë

passat 1.9 naft

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 15:25 Makina , Tiranë

E350 diezel AMG line okazjon

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 13:42 Makina , Tiranë

bmw x5 3.0 nafte

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 16:30 Makina , Tiranë

Okazion Audi A6

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 11:25 Makina , Tiranë

Nderrohet ose shitet 3500€

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 13:05 Makina , Tiranë

Shitet Benz CLK 200

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 13:09 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S350 LUNGO 2006 - LOOK 2012

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 11:01 Makina , Tiranë

Super okazion pak dit!!!!

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 14:32 Makina , Tiranë

Touareg King kong

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 20:19 Makina , Tiranë

Mercedes E 220 Bluefficency Amg Full Option nga ����

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:57 Makina , Tiranë

audi a4 super

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 18:15 Makina , Tiranë

shitet passat 2.0 nafte portobagazh

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:55 Makina , Tiranë

Shitet ose ndërrohet vw passat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 19:49 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Fifa 19 per xbox one

10 000 LEK

29 Qer 18:48 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 17:44 Makina , Tiranë

����OKAZION SHITET OSE NDERROHET ����

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 05:25 Makina , Tiranë

Audi A6 okazion

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 00:11 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 3.0 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 15:08 Makina , Tiranë

Shes Fiat Panda 2010.

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 20:55 Makina , Tiranë

Nderrohet me makine familjare

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 19:55 Makina , Tiranë

okazion audi a 6 3.0 quatro shitet nderrohet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 06:51 Makina , Tiranë

BMW 530D shitet ose nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:17 Makina , Tiranë

Golf 5 Yellow Speed

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 03:13 Makina , Tiranë

⛔️ SUPER OKAZION ⛔️

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:19 Telefona celular , Tiranë

Shitet/nderrohet S21 ultra 5G

450 EUR

08 Qer 03:29 Makina , Tiranë

BMW X6 HAMANN 450HP

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 11:08 Makina , Tiranë

B 200

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 09:31 Makina , Tiranë

C300 4MATIC benzin-gaz

7 200 EUR

01 Qer 13:10 Telefona celular , Tiranë

S21 ultra 128 GB

1 LEK

01 Qer 09:19 Makina , Tiranë

SHITET-NDERROHET MITSUBISHI

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 20:57 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X5 3.0 BENZINE GAZ

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione