Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 09:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class 2013 !!!

11 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:53
Linku:
Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE 2016 6M SUZUKI 140

25 000 EUR


Sot 00:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus benzine/gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:40 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8

64 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:15 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Shitet ford s max

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

2012 Mercedes-Benz ML350 BlueTech 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0(2967) S-Line Bluetech Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation ne tiran!

700 EUR

Dje 19:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super kompjuter (Set)

530 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

Shitet S class 320 diesel viti 2009 Lungo

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 16:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

SHITET( Nuk nderrohet) ❌❌❌ i OKAZION SOT

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

NDËRROHET

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

!!!Okazion!!! Kawasaki

4 900 EUR

Dje 14:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Wottan  ·  STORM-S  ·  Tiranë

Okaziooon

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:02 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Okazion Ford Fiesta 2016 1.5 nafte

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:31 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 2 tdi 2013 Super Gjendje Gati per Targim!

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:53
Linku:
Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE 2016 6M SUZUKI 140

25 000 EUR

28 Maj 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 20:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 18:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet ML 350 2013 Nafte

18 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 18:14 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Super Okazion Audi A8 L 50 TDI Exclusive

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Maj 11:02 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Mini coper

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 08:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

Kawasaki ER6f

4 900 EUR

27 Maj 22:08 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

Xiaomi mi 14 global 512gb.

650 EUR

I zënë
27 Maj 19:21 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

���� VOLVO XC60 T6 AWD ����

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 17:10 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Shitet 26900 okazion

26 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
27 Maj 16:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

SUPER C CLASS 220d BLUETEC

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
27 Maj 15:27 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe 4WD

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 15:26 Makina  ·  Volvo  ·  V70  ·  Tiranë

Shitet Nderrohet Volvo V70 Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 09:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class 2013 !!!

11 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 19:37 Makina  ·  Peugeot  ·  308  ·  Tiranë

Peugeot 308

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 15:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Tiranë

Abazhur i ri ne shitje 1000 Leke

10 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 09:47 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET BMW X5 FULL OPSION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:28 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA TITANIUM 2.0 TDCI 4WD

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 05:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 2.0 Tdi

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
25 Maj 05:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 Sd4 Dynamic

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
25 Maj 05:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 Sd4

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
25 Maj 05:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0 Tdi Quattro

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
25 Maj 05:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI 2014!!!

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
25 Maj 05:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW Tiguan 2.0 Tdi

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
25 Maj 05:20 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

JAGUAR XJ 3.0 LUNGO

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
25 Maj 05:20 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0 Tdi QUATTRO!!

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
25 Maj 05:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-Class 220 Cdi

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
25 Maj 05:20 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 35Tdi (2.0) Premium 2018!!

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione