Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:52
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:41
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 10:30 Makina , Tiranë

Range Rover2016 Autobiography ����

35 010 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 Limited look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina , Tiranë

Jeep 4x4 CRD Look 2010 Shitet/Ndrrohet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Makina , Pogradec

Land Rover Discovery 8G-Tronic PANORAMA 2012 FULL/ Nderrohet

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Makina , Tiranë

S Presidencial

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:54 Makina , Durrës

A klas 200 CDI����Full Option,Automat 7G ,09/2007,����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220 CDI facelift i Sapotargua!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz C220 CDI⁣ i Sapotargua!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:10 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7 2 tdi 2014 Premium

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Shitet ford fokus 1.8 TDCI 2200 euro

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:18 Makina , Tiranë

Audi A3 2017

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:15 Makina , Durrës

Mercedes Benz C class 220 Look amg Full panoram

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 Makina , Kavajë

Okazion Mercedes Vito 2.2 nafte 2004 nderrohet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 07:56 Makina , Fier

Mercedes E220 2010 Avantgarde Automat Nderrohet

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:52 Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 04:36 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7 2014 1.2 TSI BlueMotion

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:40 Telefona celular , Berat

Iphone 13 pro max 1tb

1 050 EUR

Dje 23:30 Makina , Tiranë

Chevrolet Suburban 2010

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:32 Makina , Tiranë

✅BMW SERIA 3 4500€ �� ✅

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Makina , Lushnjë

Mercedes benz C280 Benzin-Gaz -05

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina , Tiranë

Audi A4 2.7 TDI V6

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:48 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:48 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:40 Makina , Elbasan

Shitet bmw x3 3.0 diesel automat 6900euro

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:40 Makina , Elbasan

Shitet nderrohet bmw x3 automatik ne gjendje perfekte

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:50 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:16 Makina , Tiranë

Okazion Mazda 6 2.3 Automat

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:53 Makina , Lushnjë

Mercedes benz C280 Benzine Gaz -05

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzin-Gaz Look 2009

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Makina , Berat

Shitet ose Nderrohet BMW X6

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione