Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Telefona celular Të gjitha në Tiranë

Samsung , 109
LG , 12
Huawei , 9
HTC , 6
Motorola , 3
Sony , 3
Nokia , 2
Google , 2
Asus , 1
Lenovo , 1
Acer , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Të gjitha | Telefona celular | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 10+

32 000 LEK

08 Qer 16:52 Telefona celular , Tiranë

Samsung S20 ultra 5G

300 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 08:25 Telefona celular , Tiranë

Okazion Google Pixel 6 Pro

400 EUR

26 Pri 08:34 Telefona celular , Tiranë

Shitet Okazion Google Pixel 6 Pro

400 EUR

12 Pri 09:14 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 pro

400 LEK

15 Mar 11:52 Telefona celular , Tiranë

iPhone Xs 512 OKAZIO

220 EUR Çmimi me zbritje

30 Jan 21:13 Telefona celular , Tiranë

Shitet

30 Nën 22:25 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11pro 330€

330 EUR

30 Nën 09:32 Telefona celular , Tiranë

iPhone 11 Pro

330 EUR

29 Nën 11:49 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11pro 330€

330 EUR

28 Nën 20:23 Telefona celular , Tiranë

Okazion vetem 24h

330 EUR

25 Nën 16:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11pro 350€

350 EUR

05 Nën 13:37 Telefona celular , Tiranë

shitet ose nderrohet motorola 12/256

350 EUR

11 Qer 15:19 Telefona celular , Tiranë

Shitet/nderrohet S21 ultra 5G

450 EUR

01 Qer 13:10 Telefona celular , Tiranë

S21 ultra 128 GB

1 LEK

12 Pri 16:14 Telefona celular , Tiranë

Shitet ose nderrohet iPhone X

280 LEK

05 Pri 11:57 Telefona celular , Tiranë

IPHONE X 256 GB

260 EUR

27 Mar 12:48 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

90 LEK

27 Nën 17:39 Telefona celular , Tiranë

Samsung m30

185 LEK

25 Nën 18:05 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+ 64 Gb

215 LEK

21 Tet 14:40 Telefona celular , Tiranë

Okazion Iphone 8+ 64Gb rosegold

300 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Të gjitha | Telefona celular | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione