Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 22:08
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 12:31
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 Matic e Sapotarguar!

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 09:00 Makina , Tiranë

Vetem sot 6700 € !

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

VETEM NDERROHET BMW x5 e70 benzin gaz 4.8 viti 2009

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:46 Makina , Tiranë

�� Q8 50 TDI* 3x Sline* -- SHITET - NDERROHET

79 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:42 Makina , Tiranë

Shitet MB GLK 220d 4-Matic

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:42 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ CLS 350 ///AMG ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 45TDI(3.0) Look Rs6

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:32 Makina , Tiranë

OKAZION 6900 euro

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 Makina , Tiranë

Super okazion 24/H

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:13 Makina , Tiranë

Okazion 24h ML 270 cdi automatik Naft

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:58 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 Matic e Sapotarguar!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Shitet: Toyota Auris hybrid

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

✅ SHITET Ose Nderrohet ✅ 9.5 Meter per 2 Makina

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:30 Makina , Tiranë

Golf 7 GTD Fabrike

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:36 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Rozario

2 500 EUR

Dje 12:53 Makina , Tiranë

LANCIA THEMA 3.0.Multijet.AUTOMAT. Panorama ������������

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:20 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:20 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:20 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:44 Makina , Tiranë

��S 550 4 matic��

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:31 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:00 Makina , Tiranë

OKAZION ! Mercedes Benz CLS 350 AMG-Line Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:00 Makina , Tiranë

Seat alte nafte manual 2006 nderrohet yaris

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:22 Makina , Tiranë

Ford Fiesta TITANIUM 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:38 Makina , Tiranë

✅BMW SERIA 3 4200€ �� ✅

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:31 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 Matic e Sapotarguar!

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 11:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-class 2.2

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 11:03 Makina , Tiranë

C300 4matic motorr 3.5L 252 HP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 10:49 Makina , Tiranë

Okazion CRYSLER LEBARON KABRIOLET AUTOMAT BENZINE

13 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 22:08
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 21:53 Makina , Tiranë

Golf 2 GTI 1.8 8v

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:26 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

9 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 17:14 Makina , Tiranë

Shitet ML 350 2013 Nafte

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 16:38 Makina , Tiranë

Nderrohet /Mercedes Benz C220 CDI 2005 LOOK

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:51 Makina , Tiranë

����FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD FULL OPTIONS ����

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 15:51 Makina , Tiranë

����Audi q5 quattro 177km Liber Sherbimesh ����Sapo importua

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione