Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 8 Plus Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 8 Plus | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:37 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8 plus 256 GB

195 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:59 Telefona celular , Elbasan

Shitet iphone 8+

130 LEK

Sot 00:17 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:16 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus 64 GB

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:29 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8Plus

160 LEK

Online
26 Sht 19:12 Telefona celular , Vlorë

Shitet okazion iphone 8+

130 EUR

26 Sht 16:01 Telefona celular , Tiranë

iphone 8 plus

160 LEK

25 Sht 14:02 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8 Plus

120 LEK

24 Sht 15:56 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 plus

120 LEK

24 Sht 10:58 Telefona celular , Tiranë

shes ihone 8+

120 EUR

21 Sht 18:24 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 plus 64 gb

15 000 LEK

19 Sht 11:16 Telefona celular , Tiranë

Okazion iPhone 8 plus

120 EUR

13 Sht 12:36 Telefona celular , Tiranë

Okazion iPhone 8 Plus

120 EUR

03 Sht 01:36 Telefona celular , Fier

Bokse origjinale Iphone 8+

1 500 LEK

31 Gush 11:05 Telefona celular , Tiranë

iPhone8+

190 EUR

29 Gush 23:40 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8 plus, 256 GB

220 EUR

28 Gush 17:25 Telefona celular , Kurbin

IPHONE 8+ 64 Gb

170 EUR

27 Gush 23:21 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 plus

1 LEK

26 Gush 12:53 Telefona celular , Fier

iphone 8 plus

180 LEK

26 Gush 10:36 Telefona celular , Tiranë

Telefon iphone 8 plus

240 EUR

20 Gush 18:09 Telefona celular , Tiranë

ihone8+

120 EUR

03 Gush 12:55 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 Plus

150 LEK

28 Korr 13:11 Telefona celular , Durrës

iPhone 8 plus

05 Korr 22:35 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 8 plus

220 EUR

30 Qer 13:47 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8+, 64GB (pa asnjë gërvishtje)

26 000 LEK

13 Qer 00:22 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8+

200 EUR

25 Maj 13:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 Plus

140 LEK

24 Maj 21:00 Telefona celular , Berat

iphone 8 plus okazion

10 000 LEK

23 Maj 18:52 Telefona celular , Berat

iphone 8+

140 LEK

20 Maj 14:34 Telefona celular , Tropojë

Iphone 8 plus

130 LEK

19 Maj 01:45 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 Plus

150 LEK

17 Maj 23:50 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 Plus

140 LEK

16 Maj 15:49 Telefona celular , Tiranë

Iphone 8 Plus

160 LEK

11 Maj 18:12 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 8+ (red product)

15 000 LEK

30 Pri 22:02 Telefona celular , Elbasan

Shitet iphone 8 plus

200 EUR

28 Pri 10:59 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 8 plus 256 gb

150 EUR

12 Pri 09:25 Telefona celular , Durrës

okaziob 8 plus red product

230 LEK

09 Pri 14:39 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 8+

180 EUR

28 Mar 13:20 Telefona celular , Shkodër

iPhone 8 Plus 64GB

20 000 LEK

25 Mar 11:03 Telefona celular , Berat

Iphone 8 plus

250 LEK

16 Mar 12:42 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8 PLUS

25 000 LEK

16 Mar 12:35 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8 PLUS

28 000 LEK

15 Mar 13:39 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8 PLUS

21 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 8 Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione