Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy Note 20 Ultra Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 20 Ultra | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:06 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 20 Ultra 12/128

43 000 LEK

Sot 16:28 Dyqani Telefona celular , Tiranë

LAPS PER SAMSUNG NOTE 20 ULTRA 100% ORIGJINAL

30 EUR

Sot 09:33 Telefona celular , Shkodër

Galaxy Note 20

300 EUR

Online
Dje 12:17 Telefona celular , Durrës

Note 20 Ultra

430 EUR

26 Maj 11:32 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Note 20 Ultra 256GB

439 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 01:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

35 000 LEK

18 Maj 16:30 Telefona celular , Tiranë

Shitet

20 000 LEK

14 Maj 17:39 Telefona celular , Durrës

Galaxy Note 20 Ultra (i Ri)

540 LEK

14 Maj 17:35 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 20 ultra 12/256gb 5G

650 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 12:45 Telefona celular , Durrës

Galaxy Note 20 Ultra (i ri)

490 EUR

07 Pri 17:34 Telefona celular , Tiranë

Shes Note 20 Ultra Samsung

550 EUR

27 Mar 18:18 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

57 900 LEK

24 Mar 14:13 Dyqani Telefona celular , Tiranë

OKAZION SAMSUNG NOTE 20 ULTRA I RI NE KUTI

529 EUR

17 Shk 10:06 Telefona celular , Pogradec

Note 20 ultra

600 EUR

Online
23 Dhj 18:59 Telefona celular , Elbasan

Note 20 ultra 5 g

580 EUR

06 Dhj 12:12 Telefona celular , Tiranë

Note 20 ultra si i ri

600 EUR

04 Dhj 16:16 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 20ultra 5g

500 LEK

02 Dhj 12:34 Telefona celular , Tiranë

Note 20 Ultra Europian 256 gb 560 euro

560 EUR

19 Nën 08:12 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 20 ultra 256gb

850 EUR

16 Nën 14:45 Telefona celular , Tiranë

Samsung note 20 ultra 5G

650 EUR

03 Nën 17:20 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 20 Ultra Europian Okazion

610 EUR

29 Tet 13:24 Telefona celular , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET OKAZION REDMI NOTE 9

20 000 LEK

12 Tet 15:04 Telefona celular , Vlorë

galaxy note 20 ultra shitet ose nderohet

500 EUR

29 Sht 23:22 Telefona celular , Durrës

Samsung Note 20 ultra

600 EUR

19 Sht 23:04 Telefona celular , Durrës

Note 20 Ultra !Okazion!

550 LEK

31 Gush 12:29 Telefona celular , Tiranë

samsung note 20 ultra 5G

590 EUR

29 Gush 16:55 Telefona celular , Tiranë

Shitet okazion

550 EUR

19 Gush 23:00 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy Note 20 Ultra 5G

600 EUR

10 Gush 22:16 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung note 20ultra 5g 12/256gb

680 EUR

24 Korr 14:42 Telefona celular , Tiranë

samsung note 20 ultra & watch galaxy 4

900 EUR

17 Korr 21:51 Telefona celular , Tiranë

OKAZION

585 EUR

05 Korr 12:05 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note20 Ultra 8/256 (600€)

600 EUR

08 Qer 20:43 Telefona celular , Durrës

Samsund note 20 ultra

550 EUR

06 Maj 17:26 Telefona celular , Durrës

NOte 20 ultra BRonZE

700 EUR

18 Pri 20:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Note S20 G5

599 EUR

06 Pri 21:52 Telefona celular , Tiranë

Note 20 Ultra 5g Snapdragon 12/256

530 EUR

24 Shk 07:58 Telefona celular , Tiranë

NOTE 20 ULTRA 256 GB + BUDS PLUS WIRELESS

90 000 LEK

30 Jan 13:14 Telefona celular , Tiranë

Shitet Note 20 Ultra 5G 256GB / 12 RAM

650 EUR

30 Jan 09:17 Telefona celular , Kavajë

Galaxy Note 20 Ultra

600 EUR

08 Dhj 19:17 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 20 Ultra 12/256GB -5G-670 euro

670 EUR

22 Nën 14:58 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung Note 20 Ultra 5G

630 EUR

26 Tet 11:58 Telefona celular , Durrës

Samsung note 20 ultra-5G

600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 20 Ultra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione