Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shiten panele - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shiten panele ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shiten panele Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:27 Vila  ·  Tiranë

Vila ne shitje ne Farke te Vogel

480 000 EUR

Online
Dje 10:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shiten Apartamente

400 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Online Shitësit të Besuar
22 Pri 07:35 Shtëpi  ·  Sarandë

Shiten shtepi 100m nga deti Borsh

Numri i dhomave: 2
21 Pri 10:46 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

PANELE DYERESH BENZI W124

160 LEK

Shitësit të Besuar
13 Pri 13:28 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

shitet

15 EUR

03 Pri 17:20 Të tjera  ·  Mallakastër

Pjes per fabrik vaj

1 LEK

04 Mar 12:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Panele LED

15 000 LEK

03 Mar 19:42 Vila  ·  Elbasan

SHITEN VILA BANIMI

250 000 EUR

25 Dhj 09:52 Materiale për ndërtim  ·  Durrës

Panele sandwich

13 EUR

27 Sht 23:33 Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere te 21-Dhjetori, rr. Frosina Plaku, 70000 €

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
11 Gush 17:19 Të tjera  ·  Elbasan

Kapanon i ardhur nga Turku

30 000 EUR

16 Korr 11:45 Të tjera  ·  Tiranë

Bateri (per inverter; panele diellore etj)

13 000 LEK

15 Korr 18:45 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Panel diellore

1 EUR

15 Korr 17:51 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion

150 LEK

14 Korr 18:51 Të tjera  ·  Tiranë

Dush panel

150 LEK

11 Pri 22:12 Të tjera  ·  Kukës

Panele Solare

11 000 EUR

08 Pri 09:10 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Panel dyersh cls55/63 amg

100 EUR

06 Shk 17:31 Të tjera  ·  Fier

Materiale Ndertimi

26 Jan 00:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

BELSH 7HA

15 EUR

26 Jan 00:39 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

BELSH 7HA

15 EUR

10 Jan 11:05 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Durrës

Panele sandwic

12 EUR

01 Gush 13:49 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

Shitet ambjent biznesi / magazine ne Rrogozhine

1 500 000 EUR

02 Korr 19:30 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Panele diellore MADE IN GRECCE

1 LEK

18 Qer 13:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Shiten Panele Termike

299 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Tet 19:55 Të tjera  ·  Tiranë

Makineri Drruri

2 500 EUR

22 Gush 15:54 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten panele diellor per prodhim energjie

1 EUR

13 Dhj 10:37 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Panele dere per turan

30 LEK

20 Nën 10:58 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

GARDH DEKORATIV

20 000 LEK

08 Tet 16:49 Të tjera  ·  Elbasan

Shiten panele djellore

450 EUR

09 Korr 20:08 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten PANELE SANDUIC

30 Qer 16:45 Të tjera  ·  Tiranë

Panele djellore

800 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shiten panele | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione