Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

servis celularesh - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe servis celularesh,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj servis celularesh Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 15:46 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Servis celularesh

2 500 EUR

11 Mar 13:18 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Cat  ·  Tiranë

Servis celularesh

3 500 EUR

08 Mar 00:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Archos  ·  Tiranë

Servis celularesh

4 500 EUR

25 Shk 19:55 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Servis celularesh

4 500 EUR

06 Jan 17:39 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet Biznesi

20 000 EUR

23 Dhj 11:38 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet biznes servis dhe dyqan celulare

7 500 EUR

04 Sht 12:19 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet biznesi

01 Gush 13:52 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet biznesi

3 000 EUR

28 Korr 15:27 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Jepet me qera ambjent per zyra

200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
28 Korr 15:27 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Jepet me qera dyqan Ish-Hipoteka

20 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
11 Korr 12:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Berat

Mobilje per dyqan

300 LEK

09 Qer 10:31 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ambjent biznesi ne shitje

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 15:08 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ambjent biznesi ne shitje

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
16 Nën 00:33 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Blackview  ·  Tiranë

mobilje per servis celularesh

2 000 EUR

19 Sht 12:38 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet biznes servis celularesh

1 LEK

29 Mar 17:48 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

shitet dyqan celularesh

4 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Mar 22:45 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Vend pune Full-Time

09 Shk 21:24 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet biznesi

7 000 EUR

15 Dhj 22:23 Servis për celularë  ·  Tiranë

SHITET BIZNESI SERVIS CELULARESH

11 Dhj 15:48 Servis për celularë  ·  Tiranë

Paisje për Servis Celularësh

1 200 EUR

18 Nën 18:28 Servis për celularë  ·  Tiranë

shitet biznesi servis celularesh

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj servis celularesh | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione