Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pun shofer - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pun shofer,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pun shofer Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Mar 14:23 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Shkodër

SHOFER

12 Shk 21:26 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pun

13 Jan 18:26 Të tjera  ·  Fier

Shofer

23 Nën 11:56 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkoj pun si shofer ne tirane

100 LEK

18 Nën 10:55 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Transport personal Kerkoj Pune Shofer.

17 Nën 12:42 Makina  ·  Acura  ·  TSX  ·  Durrës

Interesim shofer klasi b durres

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Nën 19:13 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kerkoj te punsohem shofer me patent c+chapi

22 Sht 11:10 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkoj pun Shofer Kamjoni

14 Sht 07:14 Të tjera  ·  Durrës

Shofer

18 Gush 21:10 Punë  ·  Të tjera  ·  Korçë

kerkoj pun si shofer

07 Gush 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Kerkoj pun shofer

12 345 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 13:39 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkoj pun shofer

24 Qer 20:53 Punë  ·  Të tjera  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

21 Maj 18:20 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

21 Maj 18:11 Punë  ·  Industri e automjeteve  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

20 Maj 09:44 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

kerkoj pun shofer B C D CE

27 Pri 08:09 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkoj pun nga ora 07.00 ---15.00 shofer

26 Pri 11:21 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Shofer taxi

600 LEK

26 Pri 10:27 Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pun shofer kamioni

29 Mar 12:59 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pun

11 Mar 00:21 Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pun

500 LEK

08 Mar 19:50 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Korçë

Shofer b.c

13 Shk 20:32 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

kerkoj pun shtun te diel

22 Dhj 17:34 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

22 Dhj 17:34 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkoj pun shofer

08 Dhj 20:43 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Pune

07 Dhj 18:48 Punë  ·  Industri e automjeteve  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

07 Dhj 18:48 Punë  ·  Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Kerkoj pun shofer

07 Dhj 18:48 Punë  ·  Industri e automjeteve  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

19 Tet 22:25 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

kerkohet shofer per pica

14 Tet 04:49 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Elbasan

kerkoj pun

27 Sht 10:13 Të tjera  ·  Vlorë

Shofer kamioni

27 Gush 07:10 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Kerkoj pune

19 Gush 09:14 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Shkodër

Kerkoj pune

14 Gush 22:36 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Prsh

30 Korr 19:41 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

30 Qer 19:41 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

shofer

23 Qer 05:23 Punë  ·  Të tjera  ·  Fier

Kerkoj pune shofer me patent b.c.ce.cap

09 Pri 10:17 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Fier

kerkoj pun shofer Trajler

1 LEK

31 Mar 17:16 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Lezhë

Kerkoj pune

25 Mar 12:42 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Fier

Kerkoj pun shofer

1 LEK

25 Mar 12:42 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vlorë

Kerkoj pun me Kamjon

1 LEK

25 Mar 12:42 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Kerkoj pun shofer me trailer

1 LEK

25 Mar 12:42 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkoj pun shofer me trailer

1 LEK

25 Shk 02:42 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Shofer klasi b

21 Shk 17:06 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

13 Shk 08:57 Punë  ·  Të tjera  ·  Fier

Shofer

06 Shk 19:57 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pun shofer | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione