Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ore garmin - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ore garmin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ore garmin Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 17:59 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Garmin Fenix 7 Saphir Solar

650 EUR

03 Qer 10:01 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Durrës

Dy Ora Polare

179 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 08:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Garmin fenix 3hr

100 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 08:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

////Shitur ////

360 EUR

09 Maj 04:04 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Garmin Fenix 5 (47mm)

230 LEK Çmimi me zbritje

01 Dhj 14:03 Të tjera  ·  Tiranë

Ore sportove Garmin Fenox 6 Solar

450 EUR

09 Nën 08:08 Anije dhe skuterë uji  ·  Të tjera  ·  Vlorë

GOMONE-SUPER OKAZION-ÇMIM MOMENTAL

22 000 EUR

24 Tet 10:09 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Skaf open

12 000 EUR

17 Tet 23:34 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Garmin fenix 6 pro

250 EUR

06 Tet 12:37 Anije dhe skuterë uji  ·  Të tjera  ·  Vlorë

GOMONE-SUPER-OKAZION

16 Gush 07:12 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Garmin Fenix 5 (47mm)

200 LEK

15 Gush 22:36 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Garmin Fenix 5 (47mm)

200 LEK

10 Qer 15:43 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Skaf open

13 000 EUR

31 Maj 17:07 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore garmin

500 EUR

16 Dhj 18:18 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore

300 LEK

24 Tet 22:10 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Garmin fenix 3hr

153 EUR Çmimi me zbritje

26 Qer 07:08 Të tjera  ·  Vlorë

Garmin forerunner 55

70 EUR

25 Qer 16:37 Të tjera  ·  Vlorë

Garmin forerunner 55

70 EUR

05 Pri 12:09 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Ore garmin

45 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 11:36 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Adaptor karikimi per ore Garmin (Forerunner Etj)

500 LEK

30 Dhj 09:11 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Ore garmin

30 LEK

28 Dhj 09:17 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Ore garmin

50 EUR

24 Dhj 12:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Durrës

Ore Garmin

220 EUR

28 Sht 17:53 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Vlorë

SHITET SKAF KEY WEST 25 FEET

50 000 EUR

27 Shk 23:29 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Garmin foreruner 305 ore sportive

40 EUR

19 Tet 19:27 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Garmin Forerunner 235®

150 EUR

04 Tet 19:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Garmin foreruner 305 ore sportive

40 EUR Çmimi me zbritje

04 Tet 19:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Garmin foreruner 305 ore sportive

40 EUR

23 Korr 18:50 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

ore garmin vifofit (smart wotch)

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ore garmin | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione