Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kredi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kredi,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kredi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:13
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, FRESKU

120 410 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:50
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

SHITEN 2 DYQANE NE VLORE OKAZION

192 000 EUR


Sot 18:13
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, FRESKU

120 410 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 për shitje në Misto Mame.

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 18:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2, Ish BLLOK ‼️

295 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE FRESK

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1, Kompleksi ASL, 179,000euro

179 000 EUR

Numri i dhomave: 3
I zënë
Sot 17:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shesim apartament 1+1 ne rrugen 5 Maji!

87 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 16:33 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Kafja e Rremes Tirane

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:33 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Shkolla Bajram Curri Tirane

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 16:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2+verande Për Shitje në Astir - 136.000€

136 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 16:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1, NE RRUGEN KODRA E DIELLIT

188 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 16:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT PREMIUM 1+1 me POST PARKIMI‼️

170 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 16:07 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1, NE RRUGEN KODRA E DIELLIT

18 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:57 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1, RRUGA ALBANOPOLI NE DON BOSKO

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1, RRUGA ALBANOPOLI NE DON BOSKO

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kredi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kredi në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Kredi në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Kredi në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • kredi në kategorinë All Category
  • Kredi në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kredie në kategorinë Për fëmijë
  • Kredi në kategorinë Makina | Audi
  • kredi në kategorinë Për restorane dhe kafene
  • kredi në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • Kredi në kategorinë Ambiente biznesi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione