Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kolibe qeni - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kolibe qeni,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kolibe qeni Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 12:00 Të tjera  ·  Tiranë

Kolibe qeni

130 EUR

18 Maj 03:08 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kolibe qeni

1 LEK

15 Pri 01:35 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kolibe qeni permasat 115x80

100 LEK

12 Mar 20:15 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kolibe qeni

14 Jan 04:55 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

kolibe qeni

1 LEK

04 Gush 09:53 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Elbasan

SHITET KOLIBE kasolle QENI

70 EUR

15 Qer 00:21 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Kolibe qeni

6 000 LEK

04 Qer 13:57 Të tjera  ·  Krujë

kolibe qeni

10 000 LEK

14 Maj 18:58 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Elbasan

SHITET KOLIBE KASOLLE QENI

08 Maj 00:35 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

KOLIBE KASOLLE QENI

100 LEK

22 Mar 15:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Krujë

Kolibe qeni

10 000 LEK

24 Nën 16:07 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Berat

Kolibe qeni

1 LEK

25 Tet 22:02 Të tjera  ·  Durrës

Punime Druri

22 Tet 00:17 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Durrës

Kolibe qeni e re OKAZION

50 LEK

14 Tet 17:09 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kolibe Qeni

10 000 LEK

03 Tet 10:00 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Berat

Shitet kolibe qeni

25 EUR

07 Sht 21:57 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kolibe Kasolle Qeni Artizanale / Kacolle

130 EUR

07 Qer 18:58 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kolibe Qeni

8 000 LEK

19 Maj 23:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kolibe me porosi per cdo lloj qeni cmime okazione

1 LEK

14 Shk 16:18 Të tjera  ·  Durrës

Kolibe Qeni

250 LEK

31 Jan 21:11 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kolibe per qenin

50 LEK

01 Jan 19:09 Të tjera  ·  Tiranë

Kolibe Qeni

50 000 LEK

20 Dhj 17:40 Të tjera  ·  Berat

KOLIBE qeni me TE MIRAT SOT

800 LEK

09 Nën 19:29 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

Kolibe qeni OKAZION

60 LEK Çmimi me zbritje

22 Tet 15:41 Të tjera  ·  Durrës

Kolibe Qeni

15 Maj 09:39 Të tjera  ·  Durrës

Kolibe Qeni

05 Maj 00:49 Të tjera  ·  Tiranë

Kolibe qeni

50 000 LEK

29 Pri 14:28 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

Super ofert !!Kolibe Qeni prej druri e re.

7 000 LEK

20 Mar 11:50 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Qen raca terrier

15 000 LEK

14 Mar 16:20 Të tjera  ·  Durrës

Kolibe Qeni

22 Shk 20:57 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

Kolibe Qeni

10 000 LEK

10 Shk 17:26 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Korçë

Shitet qeni bashke me kolibe.

200 EUR

26 Nën 14:35 Të tjera  ·  Durrës

Kolibe Per Qen te Ndryshem

21 Qer 18:08 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kolibe qeni

5 000 LEK

10 Mar 17:29 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kolibe qeni

5 000 LEK

15 Qer 11:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kolibe qeni

50 000 LEK

23 Mar 13:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pastor gjerman , femer

32 000 LEK

27 Shk 20:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

Doberman

29 Gush 09:22 Të tjera  ·  Durrës

Kolibe kasolle qeni

17 Shk 18:25 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Kolibe qeni

250 LEK

14 Mar 20:08 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkodër

Kolibe qeni

70 EUR

30 Jan 09:41 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet kolibe qeni

10 000 LEK

16 Shk 22:55 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Vlorë

Kolibe qeni

18 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kolibe qeni | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione