Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gazonjere me qera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gazonjere me qera,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gazonjere me qera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 09:49 Apartamente  ·  Durrës

Shkembi Kavajes, Majestik Shitet Apartament

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
08 Qer 21:26 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera Gazonjere e mobiluar

300 LEK /

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
02 Qer 13:29 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera per afat gjat gazonjere

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Maj 22:49 Shtëpi  ·  Tiranë

Jap Shtepi me qera tiranë ,gazonjere e mobiluar

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Maj 22:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Tiranë

250 LEK /

Numri i dhomave: 1,5
23 Maj 11:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera garzionere 5 maj

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
21 Maj 08:37 Apartamente  ·  Durrës

jepet m qera mujore per sezon plazhi

800 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
06 Maj 18:23 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera gazonjere 250 mij lek

Numri i dhomave: 1,5
06 Maj 11:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi private ne insitut

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Pri 12:24 Shtëpi  ·  Tiranë

gazionjere me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
28 Pri 19:01 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 250 lek 5 maj

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
25 Pri 10:49 Shtëpi  ·  Tiranë

Gazonjere me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
24 Pri 13:15 Shtëpi  ·  Tiranë

gazionjere me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
02 Pri 13:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Gazonjere me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Mar 11:07 Shtëpi  ·  Tiranë

GAZONJERE ME QERA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
18 Mar 17:21 Shtëpi  ·  Tiranë

Gazonjere me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
27 Shk 14:23 Objekte të huaja  ·  Tiranë

Shitet Dyqan (rr.Qemal Stafa)

10 EUR

27 Shk 14:14 Objekte të huaja  ·  Tiranë

Dyqan Tek Unaza Vogel

1 EUR

12 Shk 10:09 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera gazonjere

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
06 Shk 19:55 Shtëpi  ·  Tiranë

Gazonjere me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Shk 21:04 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera gazonjere 60m3 5 maj 300 lek

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
30 Jan 14:08 Apartamente  ·  Elbasan

Jepet me qera osé shitet.

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
27 Jan 08:40 Shtëpi  ·  Tiranë

gazonjere me qera

Numri i dhomave: 1,5
22 Nën 08:52 Dhoma  ·  Tiranë

Gazonjere me Qera

20 000 LEK / muaj

29 Sht 19:45 Apartamente  ·  Tiranë

Qera

180 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
25 Sht 20:38 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Gazonjere

20 000 LEK / muaj

25 Sht 12:10 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera ball per ball inxhinieris ndertimit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Sht 14:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera gazonjere te Blloku Vasil Shanto

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
10 Sht 13:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

150 EUR

Numri i dhomave: 1,5
09 Sht 15:42 Shtëpi  ·  Tiranë

Gazonjere me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Sht 20:46 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera në Ali Dem.

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Gush 10:41 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi me qera per plazh

24 Gush 07:15 Dhoma  ·  Vlorë

Dhoma plazhi

17 Gush 22:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 300 euro te fakulteti mjeksis

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
04 Gush 16:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 250lek 5 maj

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Gush 20:36 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
25 Korr 11:12 Apartamente  ·  Elbasan

Jepet me qera

09 Korr 19:19 Shtëpi  ·  Tiranë

❗️Okazion Qera❗️25 0 0 0 0l/muaj❗️Ne Qender

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
04 Korr 08:28 Dhoma  ·  Vlorë

Apartamente me qera ditore

04 Qer 14:36 Apartamente  ·  Vlorë

shtepi per plazh vlore

20 LEK /

Numri i dhomave: 7
30 Maj 22:09 Shtëpi  ·  Tiranë

gazonjere te spitali femijeve 200mij lek

200 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Maj 17:42 Shtëpi  ·  Tiranë

Gazonjere me qera

Numri i dhomave: 1
06 Maj 12:53 Apartamente  ·  Vlorë

apartamente me qera ditore/mujore gazonjere 1+1 ,2+1

180 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Pri 08:28 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET(Toke,Ap)- Hyundai Santa2018

26 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 17:01 Apartamente  ·  Tiranë

Jap apartaament te 21 dhjetori te mobiluar 240 mije leke

249 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
20 Mar 20:24 Dhoma  ·  Durrës

JEPET DHOME ME QERA DITORE/JAVORE

120 EUR / muaj

20 Mar 13:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Gazonjere me qera/GLOBE/220 euro

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gazonjere me qera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione