Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fason - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fason,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fason Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Pri 11:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Garderobe

20 000 LEK

24 Mar 12:23 Të tjera  ·  Korçë

makina qepese te perdorura

750 LEK

01 Dhj 15:49 Punë  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Qepëse linje prodhimi, Prestari

29 Tet 10:14 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Fier

⭕JEPEN ME QERA MAGAZINAT ⭕

450 EUR / Çmimi me zbritje

31 Maj 02:25 Makina dhe Vegla  ·  Korçë

Makine qepese Syzator 5-fish

650 EUR

30 Maj 19:59 Makina dhe Vegla  ·  Korçë

Makine qepese Syzator 5-fish

650 EUR

17 Pri 09:47 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Magazine me qera

25 Shk 18:22 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

TOKE

35 EUR

29 Sht 19:06 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Sherbime per fasoneri

1 LEK

30 Korr 14:47 Të tjera  ·  Kucovë

27 Makina profesionaliste për rrobaqjepsi

6 000 EUR

09 Shk 22:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Durrës

objekt me qera

20 Shk 17:52 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Elbasan

Linje fason

34 999 EUR

18 Sht 17:49 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Berat

jepet me qera,

1 EUR / muaj

31 Gush 18:00 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet me qera ambjen 190 m ne babrru

200 EUR / muaj

28 Gush 08:50 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet me qera ambjent 170

180 EUR / muaj

17 Maj 10:05 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet me qera ambjent 170 ne babrru

200 LEK / muaj

05 Maj 22:13 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet objekti 467m2 per 65miljon lek te vjetra.

6 500 000 LEK

Numri i dhomave: > 10
30 Pri 22:00 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet objekti 467 m2 per 65 miljon lek te vjetra.

6 500 000 LEK

Numri i dhomave: > 10
22 Pri 15:22 Vila  ·  Tiranë

Shitet ndertese ne Vlore!

54 000 EUR

01 Pri 10:32 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet me qera ambjen 300m ne babrru tr

300 EUR / muaj

07 Mar 12:35 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet me qera ambjenti 280 m

320 EUR / muaj

01 Nën 19:01 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kucovë

OBJEKT

11 Tet 11:26 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Durrës

Ambient per Biznes

450 EUR

03 Tet 21:48 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Lushnjë

Shitje biznesi

03 Tet 21:24 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Shitet biznesi

24 Qer 14:45 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet me qera ambjenti 300 m

300 EUR / muaj

22 Maj 19:51 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet magazin me qera

400 EUR / muaj

11 Maj 15:11 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Magazin me qera

26 Shk 15:03 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ambient komercial me qera ne Rrugen Budi!

1 000 EUR / muaj

08 Shk 07:24 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Jepet me qera ambient biznesi buze autostrade

2 200 EUR / muaj

21 Jan 19:42 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA DYQAN TEK FRESKU 440m2

800 EUR / muaj

20 Nën 11:20 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Kavajë

Jepen Kapanone Me Qera

13 Tet 10:25 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet magazin me qera

300 EUR / muaj

06 Sht 17:40 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet magazin me qera

250 LEK / muaj

12 Pri 12:40 Vila  ·  Elbasan

Ambjent biznesi ne Elbasan

270 000 EUR

11 Pri 20:44 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

Jepet ambjent me qera per kepuctari.rrobaqepsi etj

30 Mar 13:19 Vila  ·  Elbasan

Ambjent biznesi ne Elbasan

225 000 EUR

20 Dhj 19:38 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Elbasan

Ambjent Biznesi

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fason | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione