Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dyqan telefonash - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dyqan telefonash,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dyqan telefonash Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera plus dyqan j

285 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
25 Korr 09:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Durrës

Shitet Iphone 13 Pro

700 LEK

05 Korr 19:03 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Shitese ne dyqan telefonash Part-Time

15 Mar 14:51 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet Dyqan Telefonash !

8 000 EUR

28 Dhj 15:51 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet

4 EUR

06 Sht 18:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Shitet IPhone X 150 mij lek

150 LEK

15 Gush 12:27 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Telefona

1 EUR

23 Qer 13:08 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Jepet dyqan me qera ne Tirane

90 LEK / muaj

23 Pri 16:32 Objekte të huaja  ·  Tiranë

Shitet ambient komercial tek Mine Peza!

169 000 EUR

01 Mar 10:18 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Mobilje per Dyqan (servis) Telefonash

200 LEK

28 Jan 12:04 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

kerkoj punonjes

13 Korr 12:59 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan me qera Square 21 rruga Kavajes

2 000 EUR / muaj

23 Qer 17:29 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kerkoj nje te punesoj per servis telefonash me

200 EUR

20 Jan 17:43 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet dyqan

28 000 EUR

03 Shk 19:37 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

dyqan telefonash

650 000 LEK

02 Dhj 17:29 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan per biznes ne Tirane

22 Sht 09:15 Makina dhe Inventarë  ·  Për shitore/butiqe  ·  Tiranë

EKSPOZITOR PER DYQAN

5 999 LEK

22 Maj 08:22 Telefona celular  ·  Tiranë

iPhone 4s i zhbllokuar

120 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dyqan telefonash | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione