Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

atlete te perdorur - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe atlete te perdorur,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj atlete te perdorur Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


10 Shk 18:33 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Durrës

Atlete origjinale per femije

2 500 LEK Çmimi me zbritje

08 Shk 18:27 Të tjera  ·  Tiranë

Atlete Adidas Origjinale

4 500 LEK

08 Dhj 21:04 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Atlete valentino

4 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Dhj 03:20 Të tjera  ·  Fier

Rafte per butik rafte per arredim rafte aksesore

1 200 EUR

05 Dhj 20:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Fier

Arredim Dyqani

1 300 EUR

05 Dhj 20:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Fier

Shitet arredim per dyqan

1 300 EUR

05 Dhj 14:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Fier

Rafte Aksesore Per Butik okazion

1 300 EUR

05 Dhj 13:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Fier

Rafte Okazion

1 300 EUR

01 Dhj 23:12 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Fier

Aksesore Rafte per dyqan

1 300 EUR

30 Qer 17:08 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Fier

Rafte per butik Aksesore per butik

1 LEK

10 Pri 00:18 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

Atlete Veja - 38

6 000 LEK

03 Pri 13:01 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Durrës

Atlete Adidas Origjinale nr 37 dhe 38

55 EUR

30 Jan 11:53 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Adidas Neo

4 500 LEK Çmimi me zbritje

03 Qer 15:19 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Berat

Atlete Nike Air Force 1

90 EUR

05 Maj 17:26 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Atlete Joradan One Mid masa 39

200 EUR

28 Pri 14:26 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Atlete Nike LeBron 18

110 EUR

16 Dhj 15:22 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Durrës

�� CMP ClimaProtect

3 500 LEK

30 Tet 19:19 Të tjera  ·  Tiranë

Veshje Per Femije

6 500 LEK

12 Tet 14:31 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Atlete te Reja dhe Origjinale ASICS

6 000 LEK

21 Mar 08:57 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Vlorë

Shiten atlete Admiral.

30 LEK

11 Mar 12:21 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Vlorë

Shiten Atlete Adidas Clima.

40 LEK

14 Shk 19:07 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

All Stars Converse atlete lekure te bardha. Nr 43

40 LEK

09 Jan 10:48 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fier

Air Jordan Spizike Banned

45 EUR Çmimi me zbritje

17 Tet 20:48 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Atlete spotive

2 500 LEK

30 Sht 19:36 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

atlete reebook nr 42

5 000 LEK

10 Jan 12:52 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Kepuc gjermane te perdorura

10 LEK

04 Pri 10:33 Të tjera  ·  Tiranë

Vape profesional

100 EUR

18 Mar 18:01 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

ADIDAS

7 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Shk 14:57 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Nike Mercurial

5 000 LEK

09 Jan 08:41 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Atlete Salomon

50 EUR

07 Qer 15:20 Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Lezhë

atlete te perdorura

800 LEK

27 Mar 22:04 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Maison martin margiela te bardha size 11

600 000 LEK

27 Nën 16:47 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Atlete origjinale sa po ardhura nga italia

30 LEK

14 Tet 08:30 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Kepucë me qafa atlete xhizme

9 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj atlete te perdorur | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione