Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Welger - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Welger,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Welger Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Welger 52

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Durrës

Mbledhese bari claas liner 370

6 500 EUR

18 Qer 13:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Fier

Welger 530

18 Qer 13:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kukës

Welger Rp 220

14 Qer 22:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Shkodër

WELGER AP 53 530 630

14 Qer 22:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Shkodër

WELGER AP 53

14 Qer 22:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Shkodër

Welger Ap 53

08 Qer 21:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kukës

Pjes te Rrotoballave Welger

08 Qer 21:41 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kukës

Welger 220

07 Qer 20:47 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Kukës

WELGER 235 PROFI

21 000 EUR

07 Qer 17:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Shkodër

Welger AP 61

1 EUR

25 Maj 20:30 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Lezhë

Shitet welger lely ap 730

12 000 LEK

18 Maj 20:35 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Kavajë

Welger 63 full hidro

03 Maj 08:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Rimorkio welger

02 Maj 10:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Devoll

‼️ WELGER AP71‼️

17 Pri 17:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Librazhd

Welger apo 61

4 LEK

17 Pri 13:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

John Deere 6120m , 2023 premium edition

100 000 EUR

05 Pri 22:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Korçë

welger 530

8 500 EUR

21 Mar 19:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Shkodër

Welger shitur

14 Mar 20:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  1950  ·  Tiranë

Shiten Traktorat

05 Mar 09:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Korçë

Welger 730

10 EUR

23 Shk 20:07 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Durrës

Lidhese Bari Welger 41

3 700 000 LEK

18 Jan 04:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Fier

welger ap53

5 EUR

04 Jan 21:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Korçë

Welger

3 LEK

13 Dhj 16:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Korçë

Welger 530

10 000 000 LEK

22 Nën 16:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Fier

Welger 530

8 000 EUR

21 Nën 02:28 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Shkodër

Welger

04 Nën 14:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Sarandë

Welger ap 52

06 Tet 15:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Shkodër

Welger

6 EUR

07 Sht 15:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Vlorë

Lidhese welger ap 530

1 LEK

30 Gush 21:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Kavajë

Welger AP 530

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Welger | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione