Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viça - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viça,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Viça Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Qer 11:42 Të tjera  ·  Tiranë

Vica

09 Qer 18:37 Të tjera  ·  Durrës

Meshkuj per kurban bajram dhe vica

01 Qer 09:59 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Shiten viça

31 Maj 07:44 Kafshë në fermë  ·  Gjirokastër

Viça

13 Maj 22:33 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Shiten

120 LEK

28 Pri 11:46 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

Ferme viça

1 LEK

23 Pri 22:10 Punë  ·  Bujqësi  ·  Fier

Kerkojme nje cift per pune ferme

12 Shk 12:10 Punë  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Shes lope dele e viça dhi gica

12 Shk 12:05 Të tjera  ·  Gramsh

Shes lope dele lope viça gica dhi

500 EUR

06 Dhj 14:14 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkodër

Stalle me qera edhe per magazine

1 EUR / muaj

26 Nën 18:27 Kafshë në fermë  ·  Mirditë

Shiten dy vica mali bio me 1000 per kg

1 000 LEK

25 Nën 15:04 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

Meshtjerra

22 Nën 14:31 Kafshë në fermë  ·  Shkodër

Lope

9 000 EUR

27 Tet 16:16 Të tjera  ·  Dibër

Vica mishi

1 LEK

18 Tet 17:52 Kafshë në fermë  ·  Kucovë

Shiten 2 vica meshqe per mish,vicat jan 100% bio

1 LEK

18 Tet 17:35 Kafshë në fermë  ·  Kucovë

Shiten

1 LEK

13 Tet 13:02 Kafshë në fermë  ·  Lezhë

Kafsh ferme

29 Sht 16:20 Kafshë në fermë  ·  Gjirokastër

Shiten lop

1 200 LEK

22 Sht 22:27 Kafshë në fermë  ·  Vlorë

Lop ne shitje

1 LEK

20 Korr 21:25 Kafshë në fermë  ·  Berat

Vica

1 LEK

24 Qer 20:08 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Vica

500 LEK

18 Qer 02:14 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Vica

500 LEK

12 Qer 10:54 Kafshë në fermë  ·  Kurbin

Shes vica

1 LEK

08 Qer 22:38 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten

02 Qer 12:34 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Korçë

Lope

28 Pri 09:31 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten Vica Ferme

30 Mar 19:29 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten Vica

28 Shk 04:48 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Vica ne shitje

550 LEK

26 Shk 09:10 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Vica ne shitje

550 LEK

02 Dhj 17:16 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Shiten vicat

5 000 LEK

01 Dhj 23:18 Të tjera  ·  Durrës

Shiten vicat

5 000 LEK

22 Nën 11:46 Kafshë në fermë  ·  Korçë

Stalle

13 Nën 19:07 Kafshë në fermë  ·  Kukës

Viça te races

24 Gush 18:08 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

Shiten

03 Gush 21:06 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Shiten Vica

123 LEK

17 Qer 23:36 Dyqan Kafshë në fermë  ·  Fier

vica

450 LEK

03 Qer 15:59 Dyqan Kafshë në fermë  ·  Fier

Lope

3 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viça | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione