Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tavoline inoksi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tavoline inoksi,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tavoline inoksi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Mar 06:08 Të tjera  ·  Durrës

Tavoline inoksi frigorifer

100 000 LEK

30 Sht 19:18 Të tjera  ·  Vlorë

1 qebap + 2 mulli (+1 mulli ekspres)

150 000 LEK

03 Maj 13:22 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten gjith pajistet e nji picerie

800 000 LEK

25 Pri 00:26 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION

2 500 EUR

01 Dhj 20:25 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten pajisje per perpunim mishi

06 Qer 20:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Vlorë

Tavoline mesi

10 000 LEK

26 Pri 20:29 Të tjera  ·  Vlorë

Tavoline per markete

520 EUR

10 Nën 13:16 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion Pajisje per dyqan mishi

4 500 EUR

25 Sht 17:54 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Paisje

16 Sht 13:21 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Tiranë

Tavoline inoksi

15 000 LEK

14 Mar 20:27 Të tjera  ·  Tiranë

Mjete Furre Buke

14 Nën 12:34 Të tjera  ·  Tiranë

Tavoline inoksi

20 000 LEK

09 Tet 22:48 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makineri per peta.

6 000 EUR

08 Korr 20:28 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Skaf

35 000 EUR Çmimi me zbritje

10 Qer 21:44 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shes pajisje restoranti

1 LEK

08 Qer 11:30 Të tjera  ·  Tiranë

Makineri per peta.

7 000 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 10:25 Të tjera  ·  Tiranë

PAJISJE ZGARE

1 LEK

28 Jan 09:24 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

SUPER OKAZION SHITEN 6 KOMPLETE LOKALI

15 000 LEK

03 Jan 17:59 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Pajisje për piceri

3 000 EUR

11 Dhj 19:05 Të tjera  ·  Pogradec

Paisje per dyqan mishi

3 700 EUR

10 Pri 16:16 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Fier

OKAZION.VETEM SOT

500 000 LEK

10 Pri 13:49 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Fier

Shiten paisje per dyqan mishi OKAZION

500 000 LEK

19 Shk 21:21 Të tjera  ·  Kavajë

Shitet furre picerie

200 000 LEK

04 Dhj 09:11 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kavajë

Baxho (Caseificio)

12 Nën 11:03 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje per fast food dhe zgare

1 EUR

23 Sht 11:13 Të tjera  ·  Elbasan

Komplete tavoline

13 000 LEK

16 Tet 20:56 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

PAISJE PER FASTFOOD

4 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tavoline inoksi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione