Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tatto - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tatto,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tatto Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 21:53 Apartamente  ·  Tiranë

Ambient me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Qer 21:46 Të tjera  ·  Tiranë

Tattoo machine

250 EUR

04 Qer 21:46 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Tattoo machine

250 EUR

04 Qer 21:43 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Tattoo machine

250 EUR

04 Qer 21:41 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Tatto machine

250 EUR

04 Qer 21:35 Të tjera  ·  Tiranë

Tattoo machine

250 EUR

03 Jan 11:21 Të tjera  ·  Tiranë

Parfum

80 EUR

19 Dhj 20:44 Të tjera  ·  Librazhd

Shitet paisje per tatto okazion✅

175 EUR

19 Dhj 20:40 Të tjera  ·  Librazhd

Shitet paisje per tatto✅

175 EUR

09 Maj 11:35 Të tjera  ·  Lushnjë

Pistolete tatuazhesh

10 000 LEK

19 Maj 23:18 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA DYQAN , PRANE Myslym Shyrit .

60 000 LEK / muaj

26 Pri 14:41 Të tjera  ·  Durrës

Printer Tatto

300 EUR

31 Mar 22:28 Të tjera  ·  Tiranë

Tatto

200 EUR

31 Mar 22:28 Të tjera  ·  Tiranë

2 makina tatoo

200 EUR

01 Jan 14:34 Të tjera  ·  Kavajë

Shitet makina tatto

150 LEK

20 Shk 15:49 Të tjera  ·  Krujë

Prefosinale

300 LEK Çmimi me zbritje

17 Tet 15:03 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Durrës

PES 13 NEW UPDATE 2018/2019

800 LEK

12 Gush 16:53 Të tjera  ·  Durrës

Tatto

60 EUR

04 Jan 10:29 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Shes makin tatto set .. shum e mire

250 LEK

27 Gush 17:18 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje per tattoo

180 EUR

05 Maj 16:52 Të tjera  ·  Durrës

Set tattuazhesh

150 EUR

23 Pri 12:29 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Berat

Shes 2 makina tatto set valixhe ..shum te mira .

260 LEK

11 Sht 15:26 Makina dhe Vegla  ·  Berat

tatto

45 000 LEK

03 Gush 14:57 Të tjera  ·  Tiranë

tatto machine

100 EUR

24 Qer 18:56 Të tjera  ·  Tiranë

Makine per Tatto [BIOTEK]

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tatto | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • tattoo në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • tattoo në kategorinë Vila
  • Tatto në kategorinë Artikuj për koleksion
  • Tattoo në kategorinë All Category
  • tattoo në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • Tattoo në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Tattoo në kategorinë Tableta | Apple
  • Tattoo machine në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • tattoo në kategorinë Të tjera
  • tattoo në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione