Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter 412 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 269
Të tjera , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter 412,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter 412 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 12:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Furgon Sprinter 412

8 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
12 Qer 22:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pukë

Sprinter 412 ne shitje

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 12:36 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Fier

Sprinter

10 000 EUR

10 Maj 19:08 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shitet 412

11 LEK

10 Maj 18:41 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shitet 412

10 LEK

09 Maj 21:30 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

Shitet 412

11 LEK

07 Maj 19:58 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kokë zbare RODCASTER RCB5379

2 610 LEK

Shitësit të Besuar
31 Mar 09:35 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

8 000 LEK

24 Mar 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Sprinter

10 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Jan 15:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Sprinter 412

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 06:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Sprinter 412 D

12 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Tet 00:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kurbin

Okazion sprinter 19+1

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Tet 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Shitet cmimi 7500 euro

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 20:08 Të tjera  ·  Korçë

Sprinter 412

1 LEK

17 Tet 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Pogradec

Shitet

9 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Tet 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Sprinter 412

8 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Tet 11:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Sprinter 412 D

13 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Sht 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Shitet sprinter 412 D

13 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Korr 20:01 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 412

9 000 LEK

14 Qer 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

Sprinter

9 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 13:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Sprinter 412/ diesel / manual

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 10:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Sprinter 412

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 18:14 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

Mercedes

11 000 EUR

29 Maj 15:31 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

Sprinter

11 000 EUR

23 Maj 20:32 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

Sprinter

11 000 EUR

21 Maj 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Shkodër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Maj 18:20 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

Sprinter

11 000 EUR

22 Pri 17:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

Sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Tiranë

Sprinter

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
05 Shk 18:29 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

shitet sprinter 412

10 000 LEK

23 Jan 13:11 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

shitet sprinter 412

10 000 LEK

23 Nën 13:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Librazhd

Sprinter 412

9 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Nën 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Sprinter 412

9 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Nën 02:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Sprinter 412

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 20:39 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Vlorë

Minibus Sprinter 412

10 LEK

14 Sht 16:06 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sprinter 412

1 EUR

10 Sht 22:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Fier

Cmimi 10.000.000 Lek

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter 412 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione