Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sportster - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sportster,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sportster Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:18 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Bicikleten City "Scott"

520 EUR

10 Maj 11:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sportster 1200 xl

10 500 EUR

07 Nën 10:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Harley-davidson Sportster 1200

1 EUR

Viti: 2015
21 Korr 19:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Harley davidson sportster 1200

7 000 EUR

Viti: 2007
20 Qer 05:11 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Scott  ·  Aspect  ·  Tiranë

SHITET BICIKLETA

350 EUR

12 Qer 17:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Harley-Davidson

9 000 EUR

Viti: 2009
05 Qer 12:03 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HARLEY DAVIDSON SPORTSTER

22 000 EUR

Viti: 2007
27 Maj 22:42 Të tjera  ·  Tiranë

SHITET BICIKLETA

300 EUR

18 Pri 19:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HD Sportster 883 (1988) 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 1988
30 Korr 14:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Harley Davidson çmim promovimi!!!

5 500 EUR

Viti: 2008
27 Shk 13:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Harley davidson

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
07 Shk 15:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes H-D 883 sprtster custome 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
16 Sht 22:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Tiranë

Harley Davidson Sportster 883cc Evolution Engine

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
13 Maj 17:37 Makina  ·  Shkodër

Harley davidson

6 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Mar 21:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
16 Shk 21:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
16 Shk 21:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
16 Shk 21:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
16 Shk 21:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
16 Shk 21:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
16 Shk 21:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Tiranë

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
16 Shk 21:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
02 Qer 01:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sportster 1200

5 500 EUR

Viti: 1998
15 Maj 09:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Tiranë

Harley Davidson XL883R Sportster 13.000km

5 075 EUR

Viti: 2002
27 Shk 12:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Tiranë

Harley davidson 883cc -00

6 500 EUR

Viti: 2000
13 Sht 14:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Tiranë

883 sportster custome

7 700 EUR

Viti: 2004
11 Maj 21:08 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Malësi e Madhe

sea doo sportster

5 900 EUR

07 Pri 10:41 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scott 2014 U SHIT

250 EUR

06 Shk 11:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Tiranë

Harley davidson 883cc -00

6 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sportster | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione