Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjaxho si - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 14
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pjaxho si,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pjaxho si Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 16:24 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Pjaxho si

31 Dhj 00:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pjaxho si

200 LEK

27 Nën 03:04 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

pjaxho super

21 Nën 20:11 Të tjera  ·  Tiranë

Motorr pjaxho si

250 LEK

18 Sht 18:21 Anije dhe skuterë uji  ·  Pjesë dhe pajisje  ·  Vlorë

pjaxho Si

450 EUR

18 Sht 18:20 Anije dhe skuterë uji  ·  Pjesë dhe pajisje  ·  Vlorë

pjaxho SI

450 EUR

18 Sht 18:20 Anije dhe skuterë uji  ·  Pjesë dhe pajisje  ·  Vlorë

pjaxho Si

450 EUR

08 Gush 03:12 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Pjaxho Si

300 LEK

13 Shk 16:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Peqin

shitet pjaxho gilera ne gjendje te mire pune

250 LEK

Viti: 2000
22 Sht 02:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Cader shiu per Motorr

60 LEK

Viti: 2021
29 Korr 17:24 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes piaggio super gjendje

500 EUR

21 Qer 14:27 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

piaxho SI

300 EUR

17 Pri 14:57 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pjaxho si

300 LEK

16 Pri 15:05 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes pjaxho si

320 LEK

15 Pri 18:55 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes pjaxho si

320 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pjaxho si | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione