Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oxhaku qera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Oxhaku qera,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Oxhaku qera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 OXHAKU 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:05
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 1, 58 m² (Oxhak) TT 1067

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar

Sot 15:05
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 1, 58 m² (Oxhak) TT 1067

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 OXHAKU 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA 3+1 OXHAKU 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,OXHAKU,400 EURO.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK RRUGA BAJRAM CURRI,OXHAKU.

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:32 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Tiranë

VILE ME QERA NE LONG HILL RESIDENCE

2 600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 09:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartamet 1+1 Kompleksi Zirkon ,Oxhaku

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 09:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Oxhaku. TT 1052

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
17 Qer 12:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Unik per Qera Liqeni Thate!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
17 Qer 11:34 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet shpi me qera 2+1 te oxhaku 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
15 Qer 09:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi Private per qera ne Baldushk

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
14 Qer 15:09 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 3+1 ID 12118

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
14 Qer 15:08 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 3+1 ID 12118

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
14 Qer 13:56 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 2+1 ID 12137

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
14 Qer 13:49 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 2+1 ID 12137

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
08 Qer 09:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1,Oxhaku, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
07 Qer 13:12 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 2+1 ID 12137

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
07 Qer 13:12 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 2+1 ID 12137

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
05 Qer 11:26 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat Egzistues 1+1 ID

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
05 Qer 11:23 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat Egzistues 1+1 ID 12

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
02 Qer 15:04 Apartamente  ·  Tiranë

PAPAFINGO ME QERA ME SUPER PAMJE TEK LIQENI I THATE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Pri 19:35 Shtëpi  ·  Sarandë

APARTAMENT2+1ME QERA VJETORE NE LAGJEN KODER SARANDE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Pri 02:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Oxhaku

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
10 Pri 21:23 Shtëpi  ·  Sarandë

Apartament me qera vjetore ose sezonale

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Pri 14:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1+P tek Oxhaku/ 400€

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Oxhaku qera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione