Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Numark - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Numark,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Numark Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Nën 17:50 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Korçë

Numark Mix Track Pro Fx

220 EUR

04 Nën 00:58 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Numark contrroller

150 EUR

29 Sht 02:30 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Numark nv

5 500 EUR

13 Shk 09:45 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Tiranë

Shiten ose Nderrohen

500 EUR

25 Dhj 20:14 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Fier

Shitet ose nderohet fonia

2 000 EUR

21 Dhj 12:53 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Fier

Shitet mixer numark

400 EUR

15 Nën 08:52 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Gjirokastër

Shitet DJ

30 000 LEK

28 Tet 20:29 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet kontroller

100 EUR

15 Gush 18:38 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Bokse per dj

500 EUR

22 Korr 07:25 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kavajë

Numark PRO 2

200 LEK

27 Maj 17:27 Të tjera  ·  Kavajë

Fonia

1 500 LEK

21 Maj 23:31 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Durrës

Fonia

1 500 LEK

31 Mar 02:10 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Fonia

1 500 EUR

26 Mar 18:17 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Bokse Set (Foni DJ)

2 200 EUR

19 Shk 09:23 Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Tiranë

Shitet kontrolleri

140 EUR

08 Qer 14:10 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet

150 EUR

02 Qer 09:49 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet

150 EUR

30 Maj 21:31 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet

150 EUR

05 Maj 14:09 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Fier

Gemini

200 EUR

19 Pri 16:48 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Dj profesional

250 EUR

14 Pri 18:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Okazion Numark M6

25 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 13:07 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

shitet gjysma ose e gjith fonia

2 300 EUR

13 Korr 14:30 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Numark

160 EUR

06 Korr 17:17 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Tiranë

Numark mt pro3

140 EUR

07 Mar 23:29 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Shitet Numark Mixtrack Quad me 4 channel

170 EUR

31 Tet 12:00 Makina  ·  NSU  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Numark m6 e re ne qese

35 000 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 15:38 Makina dhe Vegla  ·  Korçë

Shitet Numark dj M6 okazion

30 000 LEK

14 Gush 18:39 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet controller numark profesional NDX800

350 EUR

12 Maj 14:35 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Paisje per DJ

380 EUR

09 Pri 20:31 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Numark Party Mix i pa perdorur nderrohet

151 LEK Çmimi me zbritje

22 Shk 23:10 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Mixer per Dj NUMARK

200 LEK

12 Shk 15:09 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Numark Ndx 500

700 EUR

05 Jan 21:57 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Korçë

Okazion urgjent Numark Mixtrack Platinum

35 000 LEK

05 Jan 21:49 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Korçë

Okazion urgjent Pajisje DJ Numark platinum

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Numark | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione