Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr lombardini - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr lombardini,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr lombardini Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 10:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Fier

Motorr Lombardini

28 Mar 14:07 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Vlorë

Motorra ne shitje

15 Mar 20:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Carraro  ·  Tiranë

traktor per shitje

11 500 EUR

30 Korr 22:06 Të tjera  ·  Tiranë

shitet

600 EUR

12 Pri 20:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Durrës

Motorpompe Lombardini

3 000 EUR

08 Pri 19:06 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

motorr lombardini

600 LEK

26 Mar 00:18 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Varke me vela dhe motorr

10 000 EUR

17 Dhj 21:30 Të tjera  ·  Tiranë

Lombardini 2 pistonsh

12 Dhj 20:59 Të tjera  ·  Kavajë

Moto Kompresor ajeri

1 000 EUR

23 Tet 20:42 Të tjera  ·  Tiranë

shitet

650 EUR

09 Qer 17:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Lushnjë

Motokorrse

1 600 LEK

11 Maj 23:21 Të tjera  ·  Lezhë

Shitet gjenerator italian !

40 000 LEK

11 Maj 23:21 Të tjera  ·  Lezhë

Shitet gjenerator italian !

40 000 LEK

11 Maj 23:21 Të tjera  ·  Lezhë

Shitet gjenerator italian !

40 000 LEK

11 Maj 23:21 Të tjera  ·  Lezhë

Shitet gjenerator italian !

40 000 LEK

11 Maj 19:10 Të tjera  ·  Lezhë

Shitet gjenerator italian !

40 000 LEK

02 Maj 13:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Lombardini  ·  Durrës

Motorr lombardini 14

350 LEK

01 Maj 15:22 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Lombardini  ·  Durrës

lombardini

350 LEK

03 Jan 18:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Case Internacional  ·  Fier

Zetor Paskuali 21 Kuaj Fuqi

2 800 EUR

23 Maj 10:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lezhë

Freze ne shitje

90 000 LEK

19 Pri 22:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kavajë

Motorr zapa

04 Mar 23:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Berat

Korrse bari

1 700 EUR

04 Mar 23:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Berat

Shitet korrse bari

1 700 EUR

05 Dhj 11:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Pogradec

Korse bari BCS

3 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr lombardini | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione