Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor scuter - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motor scuter,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motor scuter Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 17:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

SHITET OKAZION MOTOR SYM SHARK

1 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 17:40 Të tjera  ·  Berat

scuter

300 EUR

10 Mar 00:43 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

scuter motor benzine

380 EUR Çmimi me zbritje

25 Shk 11:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Lifan tip Scuter

495 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
30 Jan 14:17 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Berat

Automat 1.6 Gas Benzine

1 300 EUR

Viti: 2008
18 Sht 09:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet

850 EUR

Viti: 2001
03 Jan 18:46 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet vespa 49cc

300 EUR

20 Tet 00:07 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motor 49 cc

250 EUR

08 Sht 21:31 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

kerkoj motor

120 LEK

10 Qer 19:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Elbasan

Motor Aprilia

Viti: 2003
14 Pri 22:17 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Gjirokastër

Shitet motor scuter

100 000 LEK

Viti: 2005
26 Shk 15:27 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scote

400 EUR

15 Shk 13:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Durrës

Motor scuter

800 EUR

Viti: 2004
13 Dhj 21:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Malaguti  ·  Madison  ·  Vlorë

MOTOR SKUTER

480 EUR

Viti: 2006
04 Qer 17:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Lushnjë

shitet motor 500 cc Aprilia Atlantic

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
10 Jan 12:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Motor

1 000 LEK

Viti: 1998
04 Nën 17:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Durrës

Motorr

20 000 LEK

Viti: 2002
03 Sht 14:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motor scuter

45 000 LEK

Viti: 2002
13 Maj 18:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Durrës

Skuter

1 000 EUR

Viti: 2007
09 Shk 15:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Malaguti  ·  Madison  ·  Elbasan

SCUTER MALUGATI

30 000 LEK

Viti: 2003
27 Korr 19:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Malaguti  ·  Madison  ·  Vlorë

Malaguti madison 250cc

900 EUR

Viti: 2002
12 Dhj 22:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Kymco  ·  Venox  ·  Tiranë

Motor Skuter Kymco Venox 250

650 EUR

Viti: 2008
02 Tet 23:58 Telefona celular  ·  Tiranë

Tablet

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motor scuter | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione