Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine qethese - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine qethese,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine qethese Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 15:29 Të tjera  ·  Tiranë

Makine berberi JRL

14 000 LEK

12 Mar 18:30 Të tjera  ·  Tiranë

Makine qethese xo

2 500 LEK

12 Mar 17:42 Të tjera  ·  Tiranë

Makine qethese xo

2 500 LEK

12 Nën 20:55 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten makina qethese profesionale

80 LEK

22 Sht 01:16 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet makine qethese profesionale

180 EUR

17 Gush 01:13 Të tjera  ·  Tiranë

Set makin qëthëse

1 LEK

05 Gush 17:11 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makine qethese

2 490 LEK

08 Pri 19:06 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

WAHL BALDING , MAKINE QETHESE E RE

9 000 LEK

08 Pri 19:03 Të tjera  ·  Tiranë

Makine WAHL BALDING

9 000 LEK

07 Pri 10:30 Të tjera  ·  Shkodër

Makina qethëse

1 000 LEK

16 Maj 16:33 Të tjera  ·  Tiranë

Makine Qethese Wahl Super Okazion

20 Pri 07:24 Të tjera  ·  Tiranë

Makine qethje

9 000 LEK

19 Pri 09:35 Të tjera  ·  Tiranë

Makine qethese

9 000 LEK

25 Mar 14:40 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Makine qethese delesh

100 EUR

26 Gush 11:33 Të tjera  ·  Lushnjë

Makine qethese

100 EUR

26 Gush 11:33 Të tjera  ·  Lushnjë

Makine qethese

100 EUR

08 Korr 10:33 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Makine qethese per dele

230 EUR

08 Korr 08:37 Të tjera  ·  Durrës

makine qethese per dele

230 EUR

14 Pri 22:56 Të tjera  ·  Tiranë

Makine qethese VGR

40 LEK

27 Jan 22:22 Të tjera  ·  Durrës

Wahl magic cliper

14 000 LEK

03 Jan 10:30 Shërbime  ·  Për kozmetike dhe për flokë  ·  Tiranë

Paisje berberi

13 000 LEK

22 Maj 20:15 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makine qethese (rroje)

30 EUR

18 Tet 00:23 Të tjera  ·  Tiranë

shiten paisje te ndryshme.0698836178

25 EUR

16 Tet 16:01 Të tjera  ·  Tiranë

shiten paisje te ndryshme.0698836178

25 EUR

20 Nën 10:40 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Makine qethese wahl 100 series profesionale

40 LEK

09 Nën 12:41 Makina dhe Inventarë  ·  Për parukeri / kozmetikë  ·  Tiranë

Makine Qethese

20 LEK

04 Gush 18:17 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Makine qethese

50 EUR

01 Gush 22:36 Shërbime  ·  Për kozmetike dhe për flokë  ·  Berat

Rregullim makine qethese WAHL

20 LEK

30 Pri 19:40 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Durrës

Makine qethese

100 000 LEK

18 Nën 19:11 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

WAHL SUPER TAPER MAKINË QETHËSE

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine qethese | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione