Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lukove - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lukove,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lukove Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 14:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, LUKOVË

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
17 Pri 14:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Apartament 1+1 Ne Lukove

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
25 Jan 23:09 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitje toke Lukove

150 000 EUR

22 Jan 14:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitje toke Lukove

450 000 EUR

22 Jan 13:56 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitje toke Lukove

450 000 EUR

22 Jan 13:51 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitje toke Lukove

450 000 EUR

07 Dhj 16:46 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vlorë

Shitje toke Lukove

120 000 EUR

09 Gush 20:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vlorë

Shitet toke ne Lukove

01 Gush 16:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitet tok me lukove

220 000 EUR

20 Korr 20:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitet tok ne lukove

600 000 EUR

20 Mar 14:51 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitet tok Lukove 1000m2

110 000 EUR

28 Dhj 16:25 Të tjera  ·  Tiranë

Vaj ulliri exstra I virgjer

990 LEK

12 Tet 18:23 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Kerkoj nje toke

14 Korr 18:46 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitet Tok ne lukove

65 000 EUR

03 Qer 00:33 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet shtepi ne Lukove

Numri i dhomave: 4
10 Pri 10:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitet tokë 2000 m² në bregdet

07 Nën 08:52 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet super vile 1 Kat plus mundesi kate shtese prane detit

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
05 Gush 20:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitet truall ne Bunec Lukove Sarande

250 000 EUR

06 Korr 15:07 Dhoma  ·  Sarandë

Shtepi pushimi Lukove

20 EUR / ditë

10 Qer 22:27 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente plazhi me qera,Lukove-Sarande.

Numri i dhomave: 2
10 Qer 22:15 Apartamente  ·  Tiranë

Apartamente plazhi me qera,Lukove-Sarande.

Numri i dhomave: 2
29 Maj 18:41 Kafshë në fermë  ·  Sarandë

Shiten bageti

20 Maj 10:06 Kafshë në fermë  ·  Sarandë

Shiten Bageti

30 Pri 08:02 Kafshë në fermë  ·  Sarandë

Shitet bageti

8 000 LEK

25 Gush 13:25 Shtëpi  ·  Sarandë

Toke ne Sarande

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
12 Pri 22:41 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Hotel ne Sarande

1 380 000 EUR

16 Mar 17:11 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Hotel ne Sarande

1 380 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lukove | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • lukove në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • lukove në kategorinë Shtëpi
  • Lukove në kategorinë Shërbime
  • lukove në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Lukove në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Lukove në kategorinë Apartamente
  • Lukove në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Lukove në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Lukove në kategorinë Vila
  • Lukove në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione