Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Krevat marinari - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Krevat marinari,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Krevat marinari Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Tek Prokuroria E Tiranes, Shitet 2+1 I Investuar!!!

188 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
04 Qer 15:56 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Krevata marinari

50 000 LEK

30 Maj 11:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET 2+1 PRANE PROKURORISE SE TIRANES!

188 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
16 Pri 17:31 Apartamente  ·  Tiranë

Tek Prokuroria E Tiranes, Shitet 2+1 I Investuar!!!

188 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Nën 03:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Korçë

Dhome femijesh

400 000 LEK

06 Nën 11:21 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Ish Tregu Elektrik (Rruga Todi Shkurti)

152 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Tet 19:17 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament me qera ne Vlore,i mobiluar,te Piazza, pamje deti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Sht 15:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Krevat marinari

7 000 LEK

06 Sht 10:04 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Elbasan

Krevat marinari

25 000 LEK

12 Gush 12:16 Makina për kamping  ·  Vlorë

Rulot - Makine per kamping

20 000 EUR

10 Qer 11:45 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet krevat marinari

180 EUR

25 Pri 12:11 Vila  ·  Vlorë

SHESIM VILE BIG TWIN NE GREEN COAST, PALASE.

27 Shk 15:53 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Krevat Marinari

20 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Dhj 13:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Krevat +sob incaso

37 000 LEK

01 Dhj 23:17 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Dysheke Jysk+Krevat Marinar

600 EUR

11 Sht 12:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet krevat

25 000 LEK

20 Korr 20:57 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Krevat marinari

35 000 LEK

29 Qer 17:19 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

HOTEL PER SHITJE NE SPILLE!

2 700 000 EUR

Shitësit të Besuar
05 Mar 12:11 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

KREVAT MARINARI

25 000 LEK

25 Shk 12:00 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

KREVAT MARINARI

25 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Shk 14:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

mobilje

10 000 LEK

12 Shk 14:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

mobilje

10 000 LEK

12 Shk 14:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

mobilje

10 000 LEK

12 Shk 14:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

mobilje

10 000 LEK

12 Shk 14:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

mobilje

10 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Krevat marinari | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione