Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kjoske - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kjoske,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kjoske Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 21:05 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkodër

Kjoske sanduic

2 200 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 17:41 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Durrës

KJOSKË E KOMPLETUAR

800 EUR

29 Shk 23:06 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Kavajë

Kjoske e re dur alumin

10 000 LEK

17 Shk 21:06 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Kavajë

Kjoske

10 000 LEK

07 Korr 08:46 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Zyre kjoske

2 435 EUR

11 Qer 20:44 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Shitet kjoske

50 000 LEK

14 Shk 07:23 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Lushnjë

Shitet kjoske 15 m2

900 EUR Çmimi me zbritje

21 Jan 11:40 Të tjera  ·  Durrës

Kjoske

2 300 EUR

09 Jan 16:19 Makina për kamping  ·  Durrës

kjoske

2 200 EUR

16 Korr 16:42 Të tjera  ·  Durrës

Kabin levizese

2 000 EUR

21 Mar 17:26 Të tjera  ·  Durrës

Kjoske me panele sanduici

3 000 EUR

21 Jan 22:26 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Kukës

Shitet kjoske

21 Jan 22:26 Të tjera  ·  Kukës

Shitet kjoske

600 LEK

24 Dhj 16:16 Të tjera  ·  Tiranë

Kjoske

100 LEK

17 Dhj 12:12 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Kjoske

2 000 EUR

07 Nën 10:34 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION

100 000 LEK

27 Pri 11:06 Të tjera  ·  Kavajë

Kjoske 12 m katrore

3 500 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 16:16 Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION

100 000 LEK

31 Tet 13:53 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Korçë

SHITET

05 Korr 21:56 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Gramsh

Kjoske

16 Pri 07:13 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet Kjoske

1 200 EUR

11 Pri 17:19 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shes Kjoske duroalumini

1 000 EUR

27 Mar 10:23 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Berat

Shitet kjoske

900 LEK

16 Dhj 13:13 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Korçë

barange

01 Maj 13:31 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

SHITET KJOSKE

1 900 EUR

25 Pri 21:49 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Kjoske

08 Pri 19:20 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Kjoske

500 000 LEK

01 Pri 19:23 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Lezhë

Shitet kjoske

1 LEK

01 Pri 17:35 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kukës

Kjoske

500 EUR Çmimi me zbritje

25 Tet 20:57 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkodër

Barake, kjoske per dyqane!

2 500 EUR

14 Qer 20:10 Makina për kamping  ·  Tiranë

kjoske e levizshme

30 000 LEK

04 Qer 13:36 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Lezhë

Kjoske me Sanwic

340 LEK

11 Pri 23:26 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkodër

111

24 Maj 21:31 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Kjoske ne Tirane

60 000 LEK

06 Maj 15:00 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Kjoske ne Vlore

2 700 EUR

01 Maj 11:49 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kavajë

Kjoske e re

5 000 EUR

20 Pri 12:42 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Kjoske me panele sandwich

3 500 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kjoske | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione