Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kioske - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kioske ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kioske Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 12:52 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

URGJENTE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 14:33 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Kioske Druri

1 LEK

06 Shk 13:19 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Shiten

2 700 EUR

19 Jan 18:46 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Kavajë

Shite kioske

3 600 EUR

20 Dhj 09:19 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Lezhë

Kioske

6 000 EUR

29 Nën 04:46 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet kioske dhe ekspozues produktesh

400 EUR

07 Sht 18:38 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Elbasan

KIOSKE TREG AMBULANT

200 000 LEK

19 Qer 21:05 Objekte të huaja  ·  Lezhë

Shitet kioske tabacchino

3 300 EUR

23 Mar 17:17 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Vlorë

Kioske per Tabakino

2 500 EUR

06 Mar 17:03 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ofrohet pune shites/e per kioske Vasil Shanto

29 Sht 21:27 Të tjera  ·  Durrës

Kioske

2 500 EUR

27 Pri 21:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

SHITET

12 000 EUR

26 Shk 15:11 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Kioske

170 000 LEK

23 Shk 13:01 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kavajë

Kioske ne shitje

3 000 EUR

21 Shk 01:17 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Kioske

1 700 EUR Çmimi me zbritje

09 Shk 21:23 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Sarandë

kioske/kontinier

3 000 EUR

07 Shk 13:56 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Sarandë

Kontinier

3 000 EUR

12 Pri 20:05 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Kioske

1 300 EUR

27 Shk 09:28 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

SHITET OKAZION

200 000 LEK

26 Nën 23:54 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Durrës

Kioske druri

200 000 LEK

04 Nën 15:17 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Shitet kioska

400 LEK

29 Tet 07:48 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Shitet Kioske

01 Tet 23:19 Të tjera  ·  Shkodër

Kiosk

10 Sht 19:04 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Kioske

500 LEK

10 Sht 15:39 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lezhë

Kioske

500 LEK

12 Gush 09:44 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Elbasan

Kioske e ndertuar per Tabakino ose Zgare Mishi

150 000 LEK

12 Gush 00:06 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tiranë

Shitet Kioskë

08 Mar 15:09 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kioskë

1 500 EUR

16 Dhj 10:22 Të tjera  ·  Librazhd

Shitet kioska

320 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Maj 20:26 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkohet shitese (Femer)

07 Mar 19:48 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

shitet truall dhe dyqan

25 000 EUR

22 Jan 11:31 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Durrës

Kioske e re

1 000 EUR

11 Dhj 20:11 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Lushnjë

OKAZION! Kioske e banueshme

2 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Korr 22:56 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkodër

KIOSKE (OKAZIOOON)

1 000 EUR

28 Qer 15:28 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kioske e re

4 900 EUR

03 Qer 15:44 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Kioske akullore

15 000 EUR

29 Maj 17:13 Shërbime  ·  Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Fier

Shitet kioske

1 500 000 LEK

29 Maj 15:59 Të tjera  ·  Lezhë

Shitet kioske

1 000 EUR

11 Mar 15:41 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Lezhë

Shes kioske

170 000 LEK

04 Sht 23:43 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkodër

Kioske druri

1 800 EUR

26 Mar 13:48 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Kioske ne Fier

2 000 EUR

20 Mar 16:24 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Tabakino(kioske) me siperfaqe 6.5 metra katror.

7 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kioske | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione