Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kend divanesh - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kend divanesh,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kend divanesh Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Pri 15:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divane plus tavoline mesi

9 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 10:22 Të tjera  ·  Tiranë

Kend divanesh

25 000 EUR

17 Mar 16:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitje mobiljesh

33 000 LEK

14 Mar 01:28 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Shitet kend divanesh

650 EUR

04 Mar 12:24 Të tjera  ·  Durrës

Rulot okazion

4 200 EUR

19 Shk 14:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tropojë

Kend divanesh

120 000 LEK

13 Jan 23:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Fier

Kënd kolltuk lëkurë

250 EUR

05 Jan 21:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vlorë

Divan

90 000 LEK

21 Dhj 19:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shitet kend divanesh

15 000 LEK

05 Dhj 18:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shitet kend divanesh

20 000 LEK

26 Nën 16:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

shitet kend divanesh

280 EUR

25 Nën 23:53 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shiten mobilje te ndryshme

800 000 LEK

25 Nën 23:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Durrës

shiten mobilje te ndryshme

800 LEK

18 Tet 17:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

shes kend divanesh

20 000 LEK

14 Sht 12:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divane

40 000 LEK

26 Gush 20:52 Objekte të huaja  ·  Berat

Shitet kendi i divaneve plus tavoline

350 EUR

24 Qer 07:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend + kolltuk+ 2 pupa

20 000 LEK

14 Jan 08:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

shitet kënd divanesh dhe Pupë

25 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Nën 19:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend divanesh

30 000 LEK

09 Gush 15:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend

30 000 LEK

14 Pri 15:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Berat

Divane OKAZOINE

26 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Jan 13:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend divanesh

230 EUR

09 Jan 16:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

kend divanesh

25 000 LEK

05 Jan 20:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Dibër

Shes kend divanesh

350 000 LEK

15 Dhj 22:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Krujë

SHITET KEND DIVANESH Okazion

200 EUR

10 Tet 00:20 Të tjera  ·  Tiranë

kend divanesh i perdorur

45 LEK

17 Gush 12:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Kend divanesh

30 000 LEK

08 Maj 15:49 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Elbasan

Komplet divanesh kend

60 000 LEK

02 Nën 17:16 Të tjera  ·  Tiranë

kend

45 000 LEK

31 Tet 23:19 Të tjera  ·  Tiranë

okazion

55 000 LEK

04 Tet 14:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kamez

35 000 LEK

10 Sht 17:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend Divanesh

50 000 LEK

26 Maj 11:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend divanesh dhe tavoline

200 EUR

05 Pri 13:54 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje

217 000 LEK

26 Nën 11:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

OKAZION

400 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 08:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

OKAZION DERI 30/11/2019

55 000 LEK

15 Pri 20:11 Apartamente  ·  Tiranë

Shes ose ndrroj dy apartamente

140 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
31 Jan 09:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Fier

Shitet kend divanesh

15 000 LEK

19 Jan 10:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kënd divanesh

35 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kend divanesh | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione