Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kelysha - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kelysha,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kelysha Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Korçë

SHITEN KELYSHA PASTOR BELG

1 LEK

15 Qer 18:53 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shiten Kelysha Rottweiler

250 EUR

15 Qer 18:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelysha Rottweilerr Ne Shitje

250 EUR

14 Qer 12:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shiten Kelysha Rottweiler

250 EUR

11 Qer 15:50 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelysha Rottweiler Per Shitje

250 EUR

09 Qer 17:23 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lushnjë

Rottweiler

09 Qer 10:09 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelysha Rottweiler

290 EUR

06 Qer 23:43 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Pastor Belg

300 LEK

06 Qer 18:01 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shiten Kelysha Rottweiler

290 EUR

06 Qer 17:50 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelysha Rottweiler Ne Shitje

300 EUR

06 Qer 17:43 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelysha Rottweiler Shitem

300 EUR

03 Qer 13:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Qen rrace

100 EUR

01 Qer 15:24 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelyshe Rottweiler Ne Shitje

300 EUR

01 Qer 12:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shiten Kelysha Rottweiler

300 EUR

17 Maj 14:33 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Kelysha pastor belg

1 EUR

12 Maj 16:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Shitet pitbull red nois

100 EUR

11 Maj 15:15 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Kelysha minispic

150 EUR

11 Maj 08:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pastor belg malinois

20 000 LEK

10 Maj 09:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Pastor belg malinois

200 EUR

06 Maj 00:28 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysha pastor belg

100 LEK

14 Pri 00:08 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

French bulldog

13 Pri 23:56 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

Rottwailer

11 Pri 23:15 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lushnjë

Maltese super okazion

50 LEK Çmimi me zbritje

26 Mar 14:05 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Tiranë

Kelysha per adopim

26 Mar 10:56 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Elbasan

Kelysha pastor belg 1.5 muj ne elbasan

200 EUR

26 Mar 08:03 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kucovë

spitz

1 LEK

25 Mar 17:20 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkodër

Kelysha rraca maltez

120 LEK

21 Mar 23:00 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lushnjë

Maltese ne shitje okazion ��

100 LEK

19 Mar 16:20 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Shes kelysha pastor belg

300 EUR

16 Mar 16:30 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelysha per adoptim

06 Mar 14:04 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shes Shih tzu

450 EUR

06 Mar 14:03 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shes Shih Tzu Tirane

450 EUR

06 Mar 14:03 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shes Shih tzu

450 EUR

06 Mar 14:03 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

SHES SHIH TZU

450 EUR

28 Shk 17:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

American akita

350 LEK

26 Shk 13:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Pastor Belg

04 Shk 01:48 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kelysha minispic

140 LEK

03 Shk 16:00 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelysha minispic

130 LEK

27 Jan 09:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Vlorë

Pincher

80 LEK

26 Jan 12:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Vlorë

Pincher

80 EUR

25 Jan 11:29 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Qen

25 Jan 11:29 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Qen

24 Jan 01:59 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fier

Qen

20 Jan 15:19 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysha te shartuar me alabai

20 Jan 13:06 Të tjera  ·  Fier

Shiten lepuj

20 EUR

09 Jan 08:00 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Shiten belg malinois.

1 EUR

08 Jan 17:04 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Sarandë

Qen haski kelysha te sapo lindur

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kelysha | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione