Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kawasaki 600 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 42

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kawasaki 600,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kawasaki 600 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Dhj 09:41 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

Shiten marmita kawasaki

80 EUR

21 Tet 10:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kawasaki ZX 600 D

1 800 EUR

14 Korr 17:28 Anije dhe skuterë uji  ·  Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Jet Ski Kawasaki Ultima LX ULTRA

22 000 EUR

22 Qer 18:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  Kazer  ·  Tiranë

Kawasaki Kazer

600 LEK

07 Jan 09:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

Shitet kawasaki er5 500

2 200 EUR

12 Sht 02:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Elbasan

Shitet ose nderrohet me chooper me cc te madh

3 500 EUR

Viti: 2006
12 Tet 11:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr sportiv Honda CBR 600 RR CBR600RR * PA DOGANE

2 500 EUR

Viti: 2005
20 Sht 06:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Krujë

Shiter per arsye mos pordorimi

1 000 LEK

Viti: 2001
20 Gush 12:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ZXR  ·  Berat

Kawasaki ninja ne gjendje shum te mir

Viti: 2006
09 Korr 07:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Klr 600

1 LEK

Viti: 1992
04 Korr 00:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Kawasaki 600 cc

2 600 EUR

Viti: 2006
15 Pri 15:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Kawasaki  ·  ZXR  ·  Krujë

Kawasaki 600 cc pa dokumenta

1 100 EUR

Viti: 2002
22 Mar 19:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kerkoj naked bike pa letra

2 500 EUR

Viti: 2008
29 Nën 14:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Krujë

kawasaki ninja

4 EUR

Viti: 2007
01 Sht 13:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ZXR  ·  Vlorë

Kawasaki ninja zxr 600

2 000 EUR

Viti: 1998
22 Sht 18:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Fier

Kerkoj motorr sportiv

2 000 EUR

Viti: 2005
16 Sht 18:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Fier

Honda Kawasaki Yamaha

15 Pri 20:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kawasaki

Viti: 1996
10 Mar 16:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2008
07 Mar 22:36 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa shitet ndrohet me mottorr 600 cc 1000€

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 16:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ninja 636

2 200 EUR

Viti: 2004
17 Pri 23:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Lezhë

Kawasaki Ninja

Viti: 2008
22 Dhj 21:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Durrës

Shesmotorr

3 500 EUR

Viti: 2009
21 Gush 19:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Berat

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
13 Qer 20:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Lezhë

Kawasaki ninja

4 500 EUR

Viti: 2007
04 Qer 20:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Vlorë

Kawasaki ninja

2 400 EUR

Viti: 2004
22 Mar 17:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Lezhë

Kawasaki ninja 600cc

1 800 EUR

Viti: 2001
11 Tet 19:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  KLE  ·  Elbasan

Kawsaki klr 600

700 EUR

Viti: 2000
29 Sht 20:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Shkodër

kawasaki

Viti: 2002
28 Sht 23:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Shkodër

kawasaki

1 200 LEK

Viti: 2002
11 Gush 12:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tropojë

Motorr

5 500 EUR

Viti: 2009
03 Gush 20:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ninja ZX-6R 600 cc 2011

2 500 EUR

Viti: 2011
04 Korr 10:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ninja ZX-6R 600 cc 2011

2 500 EUR

29 Pri 10:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KLE  ·  Tiranë

Kawasaki 600 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
24 Jan 18:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Elbasan

Kawaasaki Ninja ZX-6R

2 000 EUR

Viti: 2001
05 Dhj 17:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Motorr Sportiv KAWASAKI 600 cc

1 500 EUR

Viti: 1998
15 Sht 15:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Lezhë

Motorr kawasaki 600 -04

3 500 EUR

03 Sht 23:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Tiranë

Kawasaki -02

800 EUR

27 Qer 08:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Tiranë

KAWASAKI NINJA 14000km -08

3 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kawasaki 600 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione