Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamarjer - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamarjer,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kamarjer Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 11:09 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Tiranë

Kerkoj kamarjer

Shitësit të Besuar
17 Qer 16:23 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Urgjent!!!

17 Qer 09:20 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkoj kamarier/e banakier/e te fresku ambient bar kafe

450 LEK

14 Qer 11:36 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Tiranë

kamarjer banakjer

09 Maj 07:52 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

Kerkojme kamarjer

03 Maj 12:33 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkohet Kamarjer/Banakier

02 Maj 19:40 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Elbasan

Ofrojme pune si kamarjer

27 Pri 08:56 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

Kërkohet ��kamarjer/e, Sanitare

26 Shk 17:26 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkohet Kamarier

31 Jan 20:18 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Elbasan

staf restoranti

16 Dhj 08:50 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkohet Kamarjer

07 Dhj 10:57 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Tiranë

Keroj puntore

20 Gush 19:42 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

Bar Thadeus

18 Korr 15:05 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

Kerkohet kamarjer/e

17 Korr 10:26 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Portofola per kamarjer

22 EUR

04 Korr 18:40 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Tiranë

Kamarjer

15 000 LEK

31 Maj 13:46 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

Kerkohet sanitare/kamarjer

16 Maj 22:57 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

ofroj pune

14 Maj 12:41 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Tiranë

Kamarjer&Bankjer

40 000 LEK

09 Maj 23:56 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

Resort Radhim

25 Pri 10:33 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Bliss lounge

25 Pri 00:57 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkojme kamarjer

17 Pri 11:20 Të tjera  ·  Durrës

Kerkohet staf puntoresh

400 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamarjer | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione